Чи передасть Захід Україні конфісковані у РФ гроші: Міністр юстиції розповів про найгірший сценарій

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що найпесимістичніший сценарій щодо передавання Україні конфіскованих Заходом грошей Росії - це коли наша держава зможе отримувати кілька мільярдів доларів на рік. Про це він сказав 8 липня в етері телемарафону, передають Патріоти України.

"Песимістичний сценарій теж існує. Це не мова про повернення коштів Російській Федерації - вони залишаться там (в країнах Заходу, - ред.). Але скільки ми з того отримаємо? Напевно, що найпесимістичніша тема, яка зараз озвучувалася: це направлення Україні доходів від управління цими російськими коштами. Наприклад, ці кошти все одно знаходяться на банківських рахунках за кордоном і на ці кошти все одно нараховується певний відсоток. Мова йде, наприклад, про запровадження податку якогось, надходження від якого будуть спрямовуватися Україні з тим, щоб Україну відбудовувати... Це означає, що Україна отримуватиме кілька мільярдів доларів на рік", - пояснив міністр.

Денис Малюська додав, що цих коштів буде не достатньо для швидкої відбудови нашої держави. "Це теж дуже багато в реальності, але безумовно цього явно недостатньо для того, щоб в осяжному періоді відбудувати нашу країну. Ми безумовно проситимемо наших партнерів бути радикальнішимі... Єдиний максимально песимістичний сценарій з точки зору отримання російських коштів може бути, якщо результати нашої перемоги не будуть вкрай мегакрутими і західні партнери десь "підморгнуть" або "дадуть задню". Але це поки що не виглядає реалістичним сценарієм", - сказав він.

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...