Чи подорожчає долар перед Великоднем: Фінансовий експерт озвучив прогноз


передодні свят традиційно відбувається поступове зростання курсу долара. Про це сказав у розмові з "24 каналом" експерт Андрій Шевчишин, передають Патріоти України.

Як він пояснив, перед святами, як правило, люди більше витрачають коштів на покупки або ж обмінюють валюту. Також на підвищення долара впливають інші фактори.

"Яскравий приклад, коли напередодні нового року були високі виплати населенню, премії, зарплати та інше. Ці кошти частково йдуть на купівлю долара, адже немає такої потреби тримати гривню на рахунках", - зазначив експерт.

Далі, він підкреслив, що попит на валюту перевищує пропозицію на міжбанку, тобто населення та бізнес купують долар частіше, а продають його менше. У відповідь Нацбанк веде регулювання цієї ситуації на ринку через керовану гнучкість. За словами Шевчишина, курс долара рухається до 40 гривень, тому НБУ буде більш жорстко обмежувати попит.

В Україні планують змінити механізм оформлення соцвиплат: Ось чого очікувати

вівторок, 28 травень 2024, 16:47

В Україні планують спростити процедуру оформлення соціальної допомоги та пенсій, щоб це можна було зробити у будь-якому банківському відділенні або через онлайн-банкінг. Це нововведення значно підвищить зручність та ефективність надання соціальних посл...

Нові тарифи, субсидії та пенсії в Україні? Чи чекати на зміни з 1 червня

вівторок, 28 травень 2024, 10:59

У червні подорожчає електроенергія для бізнесу, але й побутовим споживачам треба готуватися до підвищення тарифів найближчим часом. Окремі категорії отримувачів субсидій протягом наступного місяця мають звернутися до ПФУ за продовженням допомоги. Працю...