Чи продають водіям на заправках "шмурдяк": Експерт розповів про неякісне пальне в Україні і попередив про "сюрприз" з цінами

В Україні наразі не фіксують масових скарг чи претензій щодо неякісного пального на АЗС. Деякі заправки, на яких раніше находили "шмурдяк", продовжують працювати, однак від водіїв немає ніяких нарікань. Про це розповів у бліцінтерв'ю "Обозревателю" експерт паливного ринку та директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн, передають Патріоти України.

За його словами, таким АЗС, де раніше знаходили неякісний бензин чи ДП, просто небезпечно знову потрапляти в якісь подібні скандали та продавати "шмурдяк", оскільки вони втратять всіх клієнтів.

"З одного боку, бачимо, що виробники цього низькоякісного бензину працюють. Вони є. Але, з іншого боку, навіть на якомусь там побутовому рівні, на рівні мого спілкування з учасниками ринку, я не бачу якихось особливих нарікань. Якщо була б біда-біда, що ось там хтось зупинився, хтось ще щось, – ні. Воно десь існує, але, можливо, підтягнули якось якість, більше налагодили постачання. Їм минулого року не вистачало октанопідвищувальних компонентів до того, щоб якось цей бензин виводити на якість. Тому, дійсно, було багато нарікань. Вважаю, що вони зараз налагодили ці постачання", – сказав експерт.

Куюн раніше розповідав, що в Україні вже весною 2023 року очікується зростання цін на пальне. За його словами, ймовірно, подорожчання припаде на березень та квітень.

Фахівець зазначив, що на початку весни вичерпаються поточні запаси пального на українських АЗС. Нові обсяги палива Україна закуповує у Європейському Союзі. А ЄС уже 5 лютого запровадить заборону на російські нафтопродукти.

Ціни астрономічні, але конкурентів немає: Сербська авіакомпанія продовжує рейси до РФ

середа, 29 березень 2023, 23:15

Національна авіакомпанія Сербії Air Serbia лишилась єдиним європейським перевізником, за допомогою якого росіяни можуть потрапити прямо до Європи, тому авіаквитки з Москви до Белграда коштують дуже дорого. Про це повідомляє avianews.com, передають Патр...

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...