Чи розміняє Україна "кінець епохи бідності" на тотальне зубожіння? Генсек ООН попередив про неминучу хвилю "суверенних дефолтів"

Вирішальну роль у виживанні слабких економік відіграватиме ефективність економічної політики влади, а тут в Україні останній рік великі проблеми. Та і головний "зелений" олігарх за дефолт і списання своїх боргів.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав списати борги бідним країнам, або, зокрема, відстрочити їх погашення до кінця 2021 року через пандемію коронавірусу. За його словами, через кризу різко скоротилися потоки прямих іноземних інвестицій, фінансові операції, в тому числі грошові перекази, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Новини ООН".

Генсек попередив, що сьогодні стрімко зростають обсяги зовнішньої заборгованості, що може обернутися неминучою хвилею "суверенних дефолтів". У зв'язку з цим Гутерріш вважає, що багаті держави повинні піти на списання боргів деяким країнам, або, зокрема, відстрочити їх погашення.

"Пандемія продемонструвала крихкість не тільки систем охорони здоров'я, а й глобальних інститутів управління і багатосторонніх відносин. Ми повинні взятися за розв'язання кризи і в ході відновлення побудувати краще майбутнє", - зауважив Гутерріш.

Не все так однозначно: Скільки платять за електроенергію у країнах ЄС

вівторок, 24 листопад 2020, 16:27

Ціни на електроенергію в країнах ЄС майже в п'ять разів вище, ніж для населення в Україні, передають Патріоти України. Для домогосподарств у країнах Європейського союзу в першій половині 2020 року вартість електроенергії становила 21,3 євро за 100 кВт⋅...

"Запад считает, что для спасения Украины должен раскошелиться украинский олигарх и чиновник-коррупционер, а не немецкий налогоплательщик", - економіст

вівторок, 24 листопад 2020, 15:29

"В Украине часто путают понятие дефолта и реструктуризации государственных долгов, не замечая даже простейшей логической ошибки: реструктуризация предполагает изменение срока погашения долга, то есть факта нарушения графика платежа нет априори", - пише...