"Чи розуміє уряд, що продовження карантину - це мільйони безробітних?" - експерт

"Рішення Кабміну про продовження карантину до 24 квітня було прогнозованим. У найближчі два тижні нас чекає пік епідемії, смерті, безлад і нові відеоролики диджитального", - пише у своєму блозі Сергій Марченко, передають Патріоти України, і продовжує:

"Тепер хотілося б зрозуміти, що уряд робитиме з доходами громадян. Опитування свідчать про те, що у 57% громадян грошей менше, ніж на місяць. Значить, до 24 квітня вони доживуть з великими труднощами. А що буде, якщо карантин доведеться продовжити?

Після введення карантину роботу вже втратили сотні тисяч людей по всій країні. До них додалися десятки тисяч заробітчан, які втратили роботу в Європі. Уряд повинен розуміти, що продовження карантину - це вже мільйони безробітних.

І зараз нам би хотілося бачити не тупу інфографіку, чим надзвичайна ситуація відрізняється від надзвичайного стану, а чіткий і зрозумілий план, як уряд планує боротися з безробіттям і зубожінням. Ось вже не думав, що доведеться згадувати слово зубожіння в його буквальному значенні.

Ситуація ускладнена тим, що в першу чергу звільнили людей, які працювали нелегально. Вони не оформлені і звільнити їх дуже легко. Вони не застраховані і не отримають ніяких виплат. Їх просто викинули на вулицю. Величезна кількість таких людей працює на ринках і в сфері обслуговування, котрі закриті на карантин. Вони не потрапляють в статистику. За оцінками Милованова, це приблизно половина працездатних громадян. Але від того, що нелегали не потрапляють в статистику і на папері все буде красиво, соціальна напруженість, бандитизм і мародерство, коли закінчиться їжа, не зменшаться.

Відсутність в уряду плану роботи з ринком праці - дуже поганий знак. Це означає, на нас просто забили болт і сподіваються, що пронесе. Не пронесе".

Кількість платників різко збільшиться: Кому із українців доведеться заплатити податки за свої машини

четвер, 23 вересень 2021, 23:16

Зазначимо, враховуючи нову мінімалку, за старими правилами платити потрібно буде за авто, які коштують від 2,4 млн грн, а за новими – від 1,3 млн грн. Норма про те, що автомобілю має бути не більше п'яти років, зберігається. Таке нововведення ухвалюють...

Перепрофілювати спорожнілу "трубу", або Німці в компенсації за ПП-2: ​ФРН і Україна узгодили перший спільний проект з виробництва водневого палива

четвер, 23 вересень 2021, 21:36

Поставка великих обсягів водню в промислові центри попиту очікується вже до 2030 року. Німеччина запропонувала в обмін на завершення "Північного потоку 2" без американських санкцій збудувати в Україні завод з виробництва водневого палива і частково пер...