Чи вдасться заробити на скуповуванні доларів у банках: Українцям розповіли, що буде з курсом валюти

До закінчення поточного тижня в Україні не очікується різких стрибків курсу готівкового долара. Втім, як і падіння, тому заробити великі гроші на зміні вартості валюти не вийде. За прогнозом, у банках курс перебуватиме на поточному рівні 37,2-38 грн. Також не очікується значних змін в обмінниках. Тут вартість долара прогнозується у середні 37,3-37,95 грн, повідомляє "Мінфін", передають Патріоти України.

При цьому зазначається: спред (різниця між найкращими цінами заявок на продаж і на покупку в той самий момент часу) при купівлі/продажу долара в більшості обмінників і касах банків перебуватиме в межах від 20 до 35 копійок.

"Тренд щодо курсу долара на міжбанківських торгах буде знову повністю керованим цінниками та обсягами інтервенцій Нацбанку. Дефіцит пропозиції валюти збережеться і перекриватиметься розпродажем резервів", – йдеться у повідомленні.

Що відбуватиметься з доларом у листопаді

Водночас підкреслюється: загалом середина листопада в Україні на валютному ринку пройде "активно і знову під диктовку Нацбанку". А особливих сюрпризів щодо курсу долара на валютному ринку не буде.

"Судячи з останніх дій НБУ, "гру на зниження" за рахунок "заливання" ринку "дешевим" доларом Нацбанк припинив. Нас чекає період корекції курсу долара в межах досить вузького коридору, який формується, за фактом, лише цінниками інтервенцій самого НБУ", – резюмували автори матеріалу.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

В Україні здорожчала комуналка: Стало відомо, вартість якої послуги зросла найбільше

понеділок, 15 квітень 2024, 14:44

В Україні вартість комунальних послуг за рік - від березня 2023 року до березня 2024 року - загалом зросла на 12,8%. Про цепише Держстат, передають Патріоти України. Електроенергія, до прикладу, здорожчала на 69,7%. Проте послуги водопостачання здешевш...