Чи встигнуть зупинити? Москва рапортує про успіхи в будівництві "Північного потоку-2"

Надія на Данію та США

На дні Балтійського моря у водах Росії, Фінляндії, Швеції та Німеччини укладено 1855 кілометрів газопроводу "Північний потік 2". Про це повідомляє прес-служба компанії Nord Stream 2 AG, зазначають Патріоти України.

"Це 75% від загальної протяжності двох ниток. Таким чином, Nord Stream 2 AG перейшла до укладання фінальній чверті газопроводу", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляється, будівництво обох ниток газопроводу повністю завершено у територіальних водах Німеччини і Фінляндії. Триває прокладення труб у територіальних водах Росії.

Розтаможка по-новому: "Євробляхерам" в Україні готують "сюрприз"

понеділок, 18 листопад 2019, 14:56

В Україні водіям авто на іноземних номерах готують приємний сюрприз - "євробляхерам" хочуть дати більше часу для розмитнення до набрання чинності штрафних санкцій, зменшити її вартість, а покарання планують скасувати, передають Патріоти України. У Верх...

Знімати готівку без банкоматів: Українцям готують важливе нововведення

понеділок, 18 листопад 2019, 11:57

Українцям можуть дозволити знімати готівку у касах магазинів чи кафе. Відповідну пропозицію Нацбанк виніс на обговорення громадськості, передають Патріоти України. Таким чином, регулятор може дозволити громадянам отримувати готівку з кас підприємств т...