Чи загрожує українцям нестача цукру: Експерти дали відповідь

У 2021 році з вирощеного українського цукрового буряку вдалося виробити 1,4 млн т цукру, що на 44% перевищує показник попереднього року. Про це повідомили в Українському клубі аграрного бізнесу (УКАБ), передають Патріоти України.

"Виробленого цукру вистачить, щоб спокійно і навіть з запасом перекрити річну потребу України в цукрі. А з врахуванням того фактору, що частина населення України тимчасово виїхали за кордон, то й фонд споживання також зменшився і, відповідно, перехідний залишок збільшується", - наголосили в УКАБ.

Окрім того, за словами експертів, вже закінчується посів цукрового буряку цього літа і станом на 2 червня 2022 року вже засіяно 181 тис. га, що становить 80% посівних площ попереднього року.

Зазначається, що вже через 4 місяці в Україні розпочнеться новий сезон цукроваріння для забезпечення потреб українців.

"Однак на фоні війни в Україні спостерігається ажіотажний попит на базові харчові продукти. Кожна родина намагається створити запас продукції не на один місяць, побоюючись нестачі харчових продуктів і можливого зростання цін. Своєю чергою підвищений попит може призвести до зростання цін", - підкреслили аналітики.

Підвищення пенсій: У Кабміні розповіли, хто буде отримувати на 1 тис. грн більше

четвер, 30 березень 2023, 14:58

Після індексації пенсійних виплат, за інформацією прем`єр-міністра Дениса Шмигаля, середній розмір пенсії в склав 5 200 гривень, передають Патріоти України. Як повідомляють у пресслужбі Кабміну, у березні пенсії зросли майже на 20%, індексація торкнула...

Передсвяткове пожвавлення: Експерт розповів, чого чекати від курсу валют наступного тижня в Україні

четвер, 30 березень 2023, 14:44

Наступного тижня на валютному ринку в Україні не прогнозується великих змін, проте з другої половини тижня очікується поступове "передсвяткове" пожвавлення, що може відобразитися на готівковому курсі. Про це в коментарі УНІАН розповів директор департам...