Чи загрожує українцям нестача цукру: Експерти дали відповідь

У 2021 році з вирощеного українського цукрового буряку вдалося виробити 1,4 млн т цукру, що на 44% перевищує показник попереднього року. Про це повідомили в Українському клубі аграрного бізнесу (УКАБ), передають Патріоти України.

"Виробленого цукру вистачить, щоб спокійно і навіть з запасом перекрити річну потребу України в цукрі. А з врахуванням того фактору, що частина населення України тимчасово виїхали за кордон, то й фонд споживання також зменшився і, відповідно, перехідний залишок збільшується", - наголосили в УКАБ.

Окрім того, за словами експертів, вже закінчується посів цукрового буряку цього літа і станом на 2 червня 2022 року вже засіяно 181 тис. га, що становить 80% посівних площ попереднього року.

Зазначається, що вже через 4 місяці в Україні розпочнеться новий сезон цукроваріння для забезпечення потреб українців.

"Однак на фоні війни в Україні спостерігається ажіотажний попит на базові харчові продукти. Кожна родина намагається створити запас продукції не на один місяць, побоюючись нестачі харчових продуктів і можливого зростання цін. Своєю чергою підвищений попит може призвести до зростання цін", - підкреслили аналітики.

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому — глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...

Ціна вже виросла в кілька разів: Популярний в українців овоч може стати дефіцитом

субота, 1 жовтень 2022, 14:52

В Україні на овочевому ринку спостерігається зростання цін, зокрема, значно подорожчала цибуля. Цей овоч збільшив вартість у 4,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти У...