Чий приклад наслідувати? Скільки коштує земля у різних країнах Європи (інфографіка)

У Ірландії один гектар землі коштує майже 20 тис. євро.

Якою буде ціна на землю в Україні, якщо нардепам зі "Слуги народу" таки вдасться запустити реформу – питання відкрите. Так, у деяких країнах Європи ціни відрізняються у дев'ять разів. Патріоти України пропонує подивитися, де земля ціниться найбільше.

Зокрема, земельним рекордсменом виступає Ірландія – тут один гектар землі коштує майже 20 тис. євро. Втім, країну загалом вважають однією з найдорожчих у ЄС.

А от найдешевша землі – у Румунії, хоча ринок країни швидко розвивається. Втім, наразі експерти констатують кілька проблем, серед яких слабка інфраструктура і недорозвинута система іррігації. Розвиватися бізнесу заважає і те, що придбати велику ділянку землі у країні вельми проблематично.

Що ж до України, зразу після відкриття ринку земля може коштувати ще дешевше. За середніми оцінками експертів, ціни можуть піднятися від 1 тис. євро зі старту до 2,5 – 3 тис. через кілька наступних місяців.

В уряді озвучують ще скромніші цифри. "Наші розрахунки показують, що якщо ми застосовуємо запропоновану модель, яка чинна - це буде в середньому $2200 еквівалент за гектар. Якщо виходити з обмеженої моделі, з обмеженнями, це буде максимум $1500. Ось ціна обмежень", – заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький в інтерв'ю.

Джерело: Depo.ua

Минає сьомий рік війни: В "Енергоатомі" розказали, як Росія досі заробляє на українських АЕС

субота, 31 жовтень 2020, 17:58

Тимчасово виконуючий обов’язки президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін розповів про плани в грудні 2020 року запустити Централізоване сховище для відпрацьованого ядерного палива за технологією Holtec International. В інтерв’ю Котін поділився детал...

Вартість нафти вже ніколи не поверниться до рівня 2014 року: "Чорна п'ятниця" країн-безоколонок - ціна рухнула нижче психологічного рівня

субота, 31 жовтень 2020, 17:38

Спроба нафтових баронів змовами якось підкачати ціну на "чорне золото" до "прийнятних" $60-70 за барель знов зазнала фіаско на тлі коронавірусної лихоманки. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки Brent впала на 1,7%, до 37,62 долара за барель, а грудне...