Чий приклад наслідувати? Скільки коштує земля у різних країнах Європи (інфографіка)

У Ірландії один гектар землі коштує майже 20 тис. євро.

Якою буде ціна на землю в Україні, якщо нардепам зі "Слуги народу" таки вдасться запустити реформу – питання відкрите. Так, у деяких країнах Європи ціни відрізняються у дев'ять разів. Патріоти України пропонує подивитися, де земля ціниться найбільше.

Зокрема, земельним рекордсменом виступає Ірландія – тут один гектар землі коштує майже 20 тис. євро. Втім, країну загалом вважають однією з найдорожчих у ЄС.

А от найдешевша землі – у Румунії, хоча ринок країни швидко розвивається. Втім, наразі експерти констатують кілька проблем, серед яких слабка інфраструктура і недорозвинута система іррігації. Розвиватися бізнесу заважає і те, що придбати велику ділянку землі у країні вельми проблематично.

Що ж до України, зразу після відкриття ринку земля може коштувати ще дешевше. За середніми оцінками експертів, ціни можуть піднятися від 1 тис. євро зі старту до 2,5 – 3 тис. через кілька наступних місяців.

В уряді озвучують ще скромніші цифри. "Наші розрахунки показують, що якщо ми застосовуємо запропоновану модель, яка чинна - це буде в середньому $2200 еквівалент за гектар. Якщо виходити з обмеженої моделі, з обмеженнями, це буде максимум $1500. Ось ціна обмежень", – заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький в інтерв'ю.

Джерело: Depo.ua

В Україні незабаром розпочнеться опалювальний сезон: Що буде із субсидіями та тарифами

вівторок, 4 жовтень 2022, 7:50

В Україні з 1 жовтня автоматично перерахують субсидії приблизно для 2,5 млн сімей. Ще близько 500 тис. осіб, за оцінками Мінсоцу, додатково оформлять допомогу. Попри дефіцит бюджету, кошти на компенсацію комунальних послуг обіцяють стабільно виділяти, ...

Як підготувати квартиру до складного опалювального сезону: ТОП-6 порад

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:50

У Мінрегіоні розповіли українцям, як підготувати квартиру до опалювального сезону. Зокрема, там радять заздалегідь подбати про утеплення будинку, підготувати прилади опалення та подбати про альтернативні способи обігріву. Поради опублікувала пре-служба...