Дві третини пов'язаних з фінансовим сектором справ в українських судах так чи інакше пов'язані з Приватбанком. Такі дані в недавньому інтерв'ю навела заступниця голови правління банку Галина Пахачук. По суті, колишні власники Приватбанку розгорнули масштабну судову війну в Україні проти держави, намагаючись оспорити націоналізацію і списати свої борги, передають Патріоти України.
Державний менеджмент ПриватБанку і НБУ, не маючи ілюзій щодо українських правоохоронців і судів, відповіли Коломойському і його партнерам резонансними позовами в іноземних юрисдикціях. І, якщо у Високому суді Лондона колишнім власникам ПриватБанку вдалося здобути тимчасову перемогу (справа на стадії апеляції), то в штаті Делавер у США, все може бути по-іншому.
Як пояснила в згаданому в інтерв'ю заступниця голови правління ПриватБанку Галина Пахачук, позови в іноземні юрисдикції подаються, щоб відшкодувати завдані збитки банку колишніми власникам банку, отримавши справедливі рішення в справі про ПриватБанк. «Я не чула, щоб когось із колишніх топів ПриватБанку викликали на допити, не кажучи вже про інші слідчі дії, — зауважила вона. — Тому ми пішли шляхом, незвичним для банківської системи, подали позови до іноземних юрисдикції щодо різних схем і збитків, щоб отримати справедливе рішення з цих питань».
В Україні побільшало підроблених купюр іноземної валюти – насамперед, доларів. У 2024 році низький рівень вилучення підроблених таких банкнот, що спостерігався у 2022-2023 роках, майже повернувся до рівня 2021 року. Найпопулярнішою серед шахраїв стала ...
Українцям до 1 липня 2025 року надішлють квитанції з повідомленням про необхідність сплатити податок на нерухомість. Платню треба здійснити власниками великих квартир і будинків. Про це йдеться в матеріалі видання OBOZ.UA, передають Патріоти України. Р...