CША переглянули свій прогноз врожаю в Україні і назвали чинники

Зниження прогнозують за рахунок менших врожаїв у: Китаї, США, Росії, Україні.

Міністерство сільського господарства США (USDA) знизило прогноз виробництва кукурудзи в Україні в 2020/21 маркетинговий рік на 1 млн тонн до 38,5 млн т (39,5 млн т в серпневому прогнозі). Про це повідомляється в звіті USDA за вересень. Також експерти прогнозують і зниження експорту кукурудзи на 1 млн т – до 32,5, зазначають Патріоти України.

Згідно з прогнозами експертів, світове виробництво кукурудзи також знизиться з 1 171,03 млн т до 1 162,38 млн т.

«USDA знизило прогноз урожаю української кукурудзи всього на 1 млн, що явно занадто високо»,– прокоментували звіт аналітики Barva Invest на каналі в Telegram.

Як відомо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України прогнозує валовий збір кукурудзи в країні на рівні 33 млн т.

Згідно зі звітом USDA, знижений і прогноз експорту зернових з України в 2020/21 маркетинговий рік також на 1 млн т до 32,5 млн т проти 33,5 млн т в серпневому прогнозі.

Прогноз кінцевих залишків кукурудзи в Україні в зазначеному періоді залишився не змінним у вересні– 1,56 млн т.

«Виробництво кукурудзи в Україні скорочується, так як сильна посуха на більшій частині основних районів вирощування знизила перспективи врожайності кукурудзи»,– пояснили експерти USDA.

Долаємо чергові психологічні рубежі: Курси долара і євро оновили рекорди зміцнення щодо гривні

четвер, 23 травень 2024, 19:00

Національний банк України в черговий раз підвищив курс долара до гривні до історичного максимуму. Також на рекордному рівні європейська валюта. Про це свідчать дані на сайті регулятора у четвер, 23 травня. . Так, офіційний курс долара на останній робо...

Чи буде долар у червні по 40 грн - прогноз

четвер, 23 травень 2024, 16:57

У червні в Україні курс долара перебуватиме у межах 39,50 - 40,00 грн за долар. До наступного місяця нацвалюта може трішки девальвувати. Про це розповів економіст Данило Монін у коментарі "24 каналу". За його словами, Нацбанк змінив свою політику курсо...