CША переглянули свій прогноз врожаю в Україні і назвали чинники

Зниження прогнозують за рахунок менших врожаїв у: Китаї, США, Росії, Україні.

Міністерство сільського господарства США (USDA) знизило прогноз виробництва кукурудзи в Україні в 2020/21 маркетинговий рік на 1 млн тонн до 38,5 млн т (39,5 млн т в серпневому прогнозі). Про це повідомляється в звіті USDA за вересень. Також експерти прогнозують і зниження експорту кукурудзи на 1 млн т – до 32,5, зазначають Патріоти України.

Згідно з прогнозами експертів, світове виробництво кукурудзи також знизиться з 1 171,03 млн т до 1 162,38 млн т.

«USDA знизило прогноз урожаю української кукурудзи всього на 1 млн, що явно занадто високо»,– прокоментували звіт аналітики Barva Invest на каналі в Telegram.

Як відомо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України прогнозує валовий збір кукурудзи в країні на рівні 33 млн т.

Згідно зі звітом USDA, знижений і прогноз експорту зернових з України в 2020/21 маркетинговий рік також на 1 млн т до 32,5 млн т проти 33,5 млн т в серпневому прогнозі.

Прогноз кінцевих залишків кукурудзи в Україні в зазначеному періоді залишився не змінним у вересні– 1,56 млн т.

«Виробництво кукурудзи в Україні скорочується, так як сильна посуха на більшій частині основних районів вирощування знизила перспективи врожайності кукурудзи»,– пояснили експерти USDA.

У Росії проблеми з грошима - інвестори вимагають визнати дефолт за облігаціями у квітні

субота, 28 травень 2022, 11:30

Інвестори, що вклали у російські облігації, вимагають визнати дефолт за бондами у квітні. Кредитори заявляють про необхідність виплат 1,9 млн. доларів у вигляді додаткових відсотків за прострочений платіж передають Патріоти України. Мінфін США вимагає ...

Досить фінансувати державу-агресора: Україна вимагає від Німеччини зупинити "Північний потік-1"

субота, 28 травень 2022, 8:35

Після російського вторгнення в Україну підстав, на основі яких працював "Північний потік-1", більше немає, кажуть у компанії-операторі ГТС України. Україна вимагає від Німеччини або зупинити, або різко скоротити потоки природного газу газопроводом "Пів...