Дає строк до 2020-го: Трамп поставив Китаю ультиматум

Торговельні відносини США і Китаю загострилися в травні після 11-го раунду консультацій.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Пекіну слід укласти торговельну угоду з Вашингтоном до президентських виборів, які пройдуть в Америці у 2020 році, передають Патріоти України.

У своєму Twitter Трамп попередив, що у випадку його переобрання на другий термін “угода буде більш жорсткою” для Китаю або її не буде взагалі”. Американський президент також нагадав, що в липні економіка Китаю показала найгірший результат за останні 27 років. За підсумками першого півріччя 2019 року зростання ВВП Китаю склало 6,3 відсотка, що еквівалентно 6,56 трильйона доларів.

Торговельні відносини США і Китаю загострилися в травні після 11-го раунду консультацій. Сторони обмінялися взаємними підвищенням торгових мит. США ввели додаткові тарифи на товари з Китаю на суму 200 мільярдів доларів, Пекін з 1 червня ввів мита на американські товари на 60 млрд доларів. До угоди про відновлення консультацій сторони прийшли на саміті G20 в Осаці.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...