Дає строк до 2020-го: Трамп поставив Китаю ультиматум

Торговельні відносини США і Китаю загострилися в травні після 11-го раунду консультацій.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Пекіну слід укласти торговельну угоду з Вашингтоном до президентських виборів, які пройдуть в Америці у 2020 році, передають Патріоти України.

У своєму Twitter Трамп попередив, що у випадку його переобрання на другий термін “угода буде більш жорсткою” для Китаю або її не буде взагалі”. Американський президент також нагадав, що в липні економіка Китаю показала найгірший результат за останні 27 років. За підсумками першого півріччя 2019 року зростання ВВП Китаю склало 6,3 відсотка, що еквівалентно 6,56 трильйона доларів.

Торговельні відносини США і Китаю загострилися в травні після 11-го раунду консультацій. Сторони обмінялися взаємними підвищенням торгових мит. США ввели додаткові тарифи на товари з Китаю на суму 200 мільярдів доларів, Пекін з 1 червня ввів мита на американські товари на 60 млрд доларів. До угоди про відновлення консультацій сторони прийшли на саміті G20 в Осаці.

Не поспішайте продавати: Долар в Україні значно подорожчає

субота, 23 січень 2021, 12:45

В Україні курс долара до кінця січня збільшиться з 28,2 до 28,4 грн/$, повідомляють Патріоти України. "На найближчий тиждень ми очікуємо помірне зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку буде торгуватися через тиждень близько 28,4 грн. Готівк...

Попереду лише США: Агросектор України здійснив світовий прорив

субота, 23 січень 2021, 11:07

На продовольчому ринку бренд "зроблено в Україні" набуває всі більшої ваги, наша держава перетворюється на одного з головних годувальників світу. І є всі шанси для стрімкого приросту продуктивності як в рослинництві ,так і в тваринництві. Україна за ре...