Дайте скрепам корвалолу: Україна зруйнувала російську монополію, вперше здійснивши транзит між країнами ЄС

"Оператор ГТС України" доставив перші обсяги газу між двома європейськими країнами. Відомий німецький енергетичний трейдер замовив транспортування природного газу за маршрутом Угорщина – Словаччина. У такий спосіб Росія вперше з набуттям чинності нової угоди з Україною втратила свою монополію на транзит газу в цьому "трикутнику", зазначають Патріоти України.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила пресслужба компанії. "Ми продовжуємо впроваджувати нові послуги й шукати нові можливості для використання потужної української ГТС. Обсяги ще не дуже великі, але ми впевнено розвиваємо східноєвропейський газовий хаб", – запевнив гендиректор підприємства Сергій Макогон.

РФ втратила монополії: Україна вперше здійснила транзит газу між країнами ЄС

Нова послуга транзиту на короткі відстані дає змогу транспортувати газ між європейським країнами (Польща, Словаччина, Угорщина і в майбутньому Румунія) через територію України.

"Початок надання цієї послуги дозволить активізувати торгівлю газом між країнами Східної Європи і додатково завантажити потужності української ГТС, які після будівництва "Північного Потоку-1" вже не використовуються в повному обсязі. Також працюємо над створенням віртуальних точок, що спростить роботу як суміжним операторам, так і трейдерам у точках міждержавних з'єднань. Зараз відкриті консультації щодо створення єдиної віртуальної точки на українсько-польському кордоні", – заявив оператор.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

"Геніальність" скреп: У "Росатомі" після створення квантового комп'ютера зізналися, що не розуміють, навіщо він їм

субота, 24 лютий 2024, 23:16

Керівник проєктного офісу з квантових технологій "Росатому" Руслан Юнусов заявив в опублікованому 21 лютого інтерв'ю російському пропагандистському агентству ТАСС, що не розуміє сенсу розроблення квантового комп'ютера, яке ведуть у Росії, передають Пат...

Нова диверсія: У Польщі висипали з вагонів українську квасолю

субота, 24 лютий 2024, 13:51

Уранці суботи, 24 лютого, невідомі на станції "Дорогуськ" у Польщі висипали з вагонів українську квасолю. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, передають Патріоти України. Зазначається, що ця подія сталася на польській зал...