Далекий Схід Росії голодує: Москва все валить на санкції та кризу

Камчатка і Чукотка зіткнулися із затримками поставок продуктів харчування. Влада визнає "важку ситуацію". Жителі регіонів в Мережі масово скаржаться на дефіцит в магазинах, передають Патріоти України.

У Мережу потрапило відео, яке зняла мешканка камчатського селища Оссора в місцевому магазині 15 жовтня. Жінка скаржиться, що магазинні полиці майже порожні. Товарів першої необхідності, включаючи хліб, немає.

"Вернулись 90-е годы. Все стоят за хлебом. 9 часов (утра - ред.), а хлеба уже нет… Народа очень много, продолжает идти… Это просто ужас. Молчу уже про остальные продукты", - розповіла жінка.

Подібна ситуація спостерігається не тільки на Камчатці, а й на Чукотці. Проблема виникла через затримки з відправкою вантажів з порту Владивостока. Це підтвердив в Instagram губернатор Камчатського краю Володимир Солодов. Він повідомив, що близько 200 контейнерів чекають відправки в регіон, назвавши ситуацію "досить важкою".

"Ближайшее время системно ситуация не решится, поскольку (...) ее причиной стал глобальный кризис грузовой логистики", - заявив глава Камчатки.

Місцеві жителі обурені. Вони зіткнулися не тільки з дефіцитом товарів, але і завищеною ціною на продукти, що залишилися. "21-й век, а у нас полки пустые! Цены на оставшиеся продукты такие, будто их из космоса доставляли. Власти вообще ничего не делают!!! А где же ваш знаменитый Северный путь, о котором Путин рассказывал? Такая "сложная ситуация" у нас с лета! Очнитесь уже и что-то делайте! Будьте честны и признайте, что регион оказался в транспортной блокаде. А нам есть нечего!” - пишуть місцеві.

З архіву ПУ. "Хунта" благословенна: "Кримська" вода напоїла південь Херсонщини, аграрії збирають рекордні врожаї (інфографіка)

четвер, 20 січень 2022, 23:05

Коли Північно-Кримський канал працював, тільки 60-80 м куб/с води йшло на сільськгосппотреби Херсонщини та Запоріжжя, а 300-320 м куб/с надходило на півострів. Дамба перед Перекопом збільшила площу зрошуваних земель півдня України на тисячі гектарів. З...

Треба тільки домовитися із Туреччиною: На півдні України знайшли територію під будівництво космодрому

четвер, 20 січень 2022, 22:43

На півдні України віднайшли територію під будівництво космодрому. Про це стало відомо сьогодні під час брифінгу учасників Конференції регіональних інноваційно-космічних кластерів України, що відбулася в Одесі, передають Патріоти України із посиланням н...