Далекий Схід Росії голодує: Москва все валить на санкції та кризу

Камчатка і Чукотка зіткнулися із затримками поставок продуктів харчування. Влада визнає "важку ситуацію". Жителі регіонів в Мережі масово скаржаться на дефіцит в магазинах, передають Патріоти України.

У Мережу потрапило відео, яке зняла мешканка камчатського селища Оссора в місцевому магазині 15 жовтня. Жінка скаржиться, що магазинні полиці майже порожні. Товарів першої необхідності, включаючи хліб, немає.

"Вернулись 90-е годы. Все стоят за хлебом. 9 часов (утра - ред.), а хлеба уже нет… Народа очень много, продолжает идти… Это просто ужас. Молчу уже про остальные продукты", - розповіла жінка.

Подібна ситуація спостерігається не тільки на Камчатці, а й на Чукотці. Проблема виникла через затримки з відправкою вантажів з порту Владивостока. Це підтвердив в Instagram губернатор Камчатського краю Володимир Солодов. Він повідомив, що близько 200 контейнерів чекають відправки в регіон, назвавши ситуацію "досить важкою".

"Ближайшее время системно ситуация не решится, поскольку (...) ее причиной стал глобальный кризис грузовой логистики", - заявив глава Камчатки.

Місцеві жителі обурені. Вони зіткнулися не тільки з дефіцитом товарів, але і завищеною ціною на продукти, що залишилися. "21-й век, а у нас полки пустые! Цены на оставшиеся продукты такие, будто их из космоса доставляли. Власти вообще ничего не делают!!! А где же ваш знаменитый Северный путь, о котором Путин рассказывал? Такая "сложная ситуация" у нас с лета! Очнитесь уже и что-то делайте! Будьте честны и признайте, что регион оказался в транспортной блокаде. А нам есть нечего!” - пишуть місцеві.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...