
На автозаправках окупованої частини Донецької вже кілька днів проблеми з паливом. Бензину практично нема, а деякі АЗС продають його тільки по талонах. Про це повідомляють Telegram-канал окупантів "Типичный Донецк", а також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.
Дефіцит бензину на окупованій частині Донеччини триває вже кілька днів. Крім того, ціни на паливо значго зросли. На деяких автозаправках, де ще залишився бензин, його продають по талонах.
Проблеми з паливом є, зокрема, в захопленому росіянами Маріуполі. Там бензину практично немає третій день. "В Маріуполі вже третій день цікава паливна криза. Максимально – по 20 літрів бензину в одні руки. Через черги. Окрім того, сама ціна палива почала зростати. Місцеві жаліються на "спекулянтів", а насправді нічого дивного. Просто російське керівництво. Далі буде цікавіше", - зазначив Андрющенко.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...