Дальність без обмежень: Як виглядає модернізований Bayraktar TB2 (фото)

Змінена конструкція корпусу Bayraktar TB2 дуже схожа на компонування антени SATCOM, що призначена для супутникового зв’язку в БПЛА.

У мережі з’явилося фото зі зміненою формою фюзеляжу турецького безпілотника Bayraktar TB2. 10 листопада, в офіційному акаунті у Twitter компанії Baykar з’явилося повідомлення з привітанням Азербайджану з перемогою та двома фото турецьких безпілотників Bayraktar TB2, які брали активну участь у бойових діях під час війни в Нагірному Карабасі, повідомляють Патріоти України.

Змінена конструкція корпусу Bayraktar TB2 дуже схожа на компонування антени SATCOM, що призначена для супутникового зв’язку в БПЛА. Таким чином, безпілотник отримає можливість управління за допомогою супутникового зв’язку, що, своєю чергою, зніме обмеження на дальність польоту безпілотника, яка з останнім оновленням зросла до 300 км.

Крім того, у жовтні цього року турецька інформаційна агенція "Анадолу" повідомляла, що з липня 2020 року турецька компанія CTech розпочала постачати термінали SATCOM On-The-Move (SOTM) для безпілотних літальних апаратів.

Згідно з інформацією агенції, у липні компанія поставила 15 терміналів SOTM, які будуть забезпечувати супутниковим зв’язком турецькі безпілотники, такі як Bayraktar TB2 і Vestel Karayel. Таким чином, турецький безпілотник має отримати ще одне важливе оновлення.

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

Впливає багато факторів: Аналітик спрогнозував, яким буде курс долара найближчими днями

понеділок, 6 лютий 2023, 15:30

Найближчими днями, з 6 до 10 лютого, у банках готівковий курс долара в Україні перебуватиме в коридорі від 39,60 до 41,00 грн/дол., а євро - від 42,20 до 44,20 грн/євро, передають Патріоти України. Такий прогноз зробив аналітик Олексій Козирєв, зазначи...