Дас іс фантастіш! Виробник солоних огірків запропонував залити дороги Німеччини розсолом, щоб перемогти ожеледь

В рамках пілотного запуску розсолу було надано для обробки 1500 км доріг.

У Німеччині виробник солоних огірків вирішив поставляти сольовий розчин комунальникам, які поливають ним замерзлі вулиці. Про це повідомляє DW, передають Патріоти України.

Так, ідея прийшла пару років назад в голову одному зі співробітників фірми-виробника солінь і гірчиці Develey з містечка Дингольфинг в момент, коли він відвідав дорожню службу по сусідству.
Уточнюється, що в рамках пілотного запуску, розсолу було надано для обробки 1500 км доріг, що допомогло заощадити близько 7 тонн солі. Спеціально для цього компанія найняла додаткових співробітників, щоб збільшити концентрацію солі в розчині вдвічі.

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.