Дас іс фантастіш! Виробник солоних огірків запропонував залити дороги Німеччини розсолом, щоб перемогти ожеледь

В рамках пілотного запуску розсолу було надано для обробки 1500 км доріг.

У Німеччині виробник солоних огірків вирішив поставляти сольовий розчин комунальникам, які поливають ним замерзлі вулиці. Про це повідомляє DW, передають Патріоти України.

Так, ідея прийшла пару років назад в голову одному зі співробітників фірми-виробника солінь і гірчиці Develey з містечка Дингольфинг в момент, коли він відвідав дорожню службу по сусідству.
Уточнюється, що в рамках пілотного запуску, розсолу було надано для обробки 1500 км доріг, що допомогло заощадити близько 7 тонн солі. Спеціально для цього компанія найняла додаткових співробітників, щоб збільшити концентрацію солі в розчині вдвічі.

В Україні подорожчає інтернет і телебачення: Скільки доведеться платити

понеділок, 27 січень 2020, 7:37

В Україні у 2020 році подорожчають інтернет і телебачення. Пов'язано це з поетапним підвищенням цін від провайдерів, які надають українцям такі послуги, передають Патріоти України. Варто відзначити, що згідно з західними дослідженнями, в Україні чи не ...

Нові кредити і Paypal: Як зміниться фінансовий сектор життя в Україні до 2025 року

понеділок, 27 січень 2020, 6:14

Кредитування населення, фінансова грамотність та безконтактні розрахунки. Що зміниться та як житиме Україна через 5 років, читайте у матеріалі, передають Патріоти України. . Економіка циклічна, а це означає, що як би добре не розвивалися країни, рано ч...