Das ist fantastisch? Lufthansa зацікавилася новеньким запорізьким аеропортом

В аеропорту облцентра виконали 90% загальнобудівельних робіт зі зведення нового терміналу.

Можливістю польотів до потужного промислового центру України, з відкриттям нового транспортного вузлу, зацікавилася німецька авіакомпанія Lufthansa, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Запорізької міської ради.

Lufthansa уважно ставиться до вибору аеропортів-партнерів і міст, де планує працювати. Тим важливішим є той факт, що німецька авіакомпанія зацікавилася можливостями Запоріжжя і запорізького аеропорту, – відзначають в мерії міста.

У минулому році кількість пасажирів, яку обслужив аеропорт перевищила 400 тисяч. Прибуток підприємства досягла 50 млн гривень, що дозволяє реалізовувати масштабні проекти, серед яких і будівництво сучасного пасажирського термінала.

Будівництво ведеться коштом бюджету міста, а також кредитних коштів, які залучає аеропорт. Завдяки наявності прибутку у підприємства є такі можливості. Вже виконано більше 90% загальнобудівельних робіт. Виконуються внутрішні та оздоблювальні роботи, — сказав міський голова Запоріжжя.

Термінал планується добудувати і ввести в експлуатацію у 2019 році. Виконується будівництво огорожі навколо аеропорту, проводиться необхідний ремонт злітно-посадкової смуги.

Крім того реалізується програма установки сучасного радіотехнічного і світлосигнального обладнання. Збудовано нову дорогу від траси Харків-Сімферополь в аеропорт. Також опрацьовуються плани будівництва нової сучасної злітно-посадкової смуги.

Рішення ухвалено: Європа передасть Україні доходи від російських активів у ЄС

вівторок, 21 травень 2024, 17:45

В Європі, де заблоковано чимало російський активів, нарешті схвалили передачу доходів від них на користь України. «В рамках ЄС ми ухвалили рішення щодо передачі Україні коштів, отриманих у результаті заморожування активів російського Центробанку. Тільк...

Для водіїв в Україні запровадять правила страхування, як у ЄС: Що передбачає

вівторок, 21 травень 2024, 17:30

В Україні змінять правила обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автострахування, автоцивілка). Зокрема, страхові суми поступово зростуть до європейського рівня (1 млн грн на одного потерпі...