"Давай, до свидания!", або Стара влада постаралася: В Україну заборонили ввезення автомобілів з Росії

З 1 липня 2019 року ввезення автомобілів з Російської Федерації до України буде офіційно заборонено. Відповідні зміни Кабмін вніс до постанови № 535 від 15 травня 2019 р., повідомляється на сайті уряду, зазначають Патріоти України.

В цілому під заборону потрапляють вантажні авто, легковики, спеціалізовані авто, мотоцикли, автобуси та трактори. Крім цього, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних та трамвайних вагонів.

Зазначається, що рішення було прийнято з метою прийняття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються країною-агресором.

Нагадаємо, з 1 червня постачання нафтопродуктів з Росії в Україну здійснюються за “окремими дозволами”.

Хіти тижня. "Йдіть до суду, якщо хочете більше": ПФУ занижує виплати одній категорії пенсіонерів

четвер, 14 листопад 2019, 11:30

Юристи впевнені, що справа не у правовій безграмотності працівників Пенсійного фонду, які не знають, як правильно виконувати чинне законодавство, а в бажанні ПФ при першій-ліпшій можливості поменше заплатити пенсіонерам. Пенсійний фонд в масовому поряд...

Хіти тижня. Як Берлін рятує "Північний потік-2", - Портников

четвер, 14 листопад 2019, 11:00

Якщо німецькі зусилля увінчаються успіхом, транзит українською ГТС може завершитися вже наступного року. "Згідно з європейським законодавством, цей газопровід підпадає під дію газової директиви ЄС. Тобто "Газпром" не зможе бути власником газопроводу і ...