"Давай, до свидания!", або Стара влада постаралася: В Україну заборонили ввезення автомобілів з Росії

З 1 липня 2019 року ввезення автомобілів з Російської Федерації до України буде офіційно заборонено. Відповідні зміни Кабмін вніс до постанови № 535 від 15 травня 2019 р., повідомляється на сайті уряду, зазначають Патріоти України.

В цілому під заборону потрапляють вантажні авто, легковики, спеціалізовані авто, мотоцикли, автобуси та трактори. Крім цього, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних та трамвайних вагонів.

Зазначається, що рішення було прийнято з метою прийняття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються країною-агресором.

Нагадаємо, з 1 червня постачання нафтопродуктів з Росії в Україну здійснюються за “окремими дозволами”.

Банки будуть автоматично блокувати рахунки боржників: Мін'юст готує "сюрприз" українцям

п’ятниця, 29 травень 2020, 14:56

Україні банківські рахунки боржників блокуватимуть автоматично після того, як відомості введуть в єдиний реєстр боржників. При цьому ухилитися від виконання рішення суду буде складніше, передають Патріоти України. Відповідний законопроєкт розробив Мін'...

Працюють не тільки по музеях: ДБР провело понад 20 обшуків у податковій у справі про "скрутки" з ПДВ (фото)

п’ятниця, 29 травень 2020, 14:36

Державне бюро розслідувань провело понад 20 обшуків у службових приміщеннях Державної податкової служби України в рамках справи щодо так званих "скруток" з податком на додану вартість. Як повідомляється на сайті ДБР, обшуки проведено в місті Києві, Льв...