"Давайте перестанемо купувати ці ср**і долари": Банкір пояснив, як українці самі собі шкодять

Середній курс долара в українських банках перевищив 29 грн, причому на міжбанківському валютному ринку вартість "зеленого" вже знижується. Вона становить 28 січня близько 28,8 грн, продовжуючи падати, передають Патріоти України.

Натомість на готівковому ринку зростання курсу провокують самі українці – люди панічно скуповують долари через нагнітання чуток про напад РФ. Населення просять не робити цього, щоби не нашкодити самим собі.

З таким закликом звернувся до українців банкір, співзасновник Monobank Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі. "Колективним, на жаль, може бути лише божевілля", – зазначив банкір.

За його словами, курс долара, що злетить до 30 грн і вище, в будь-якому разі нашкодить і Україні в цілому, і українцям зокрема. А якщо Росія все ж таки нападе, то скуплена втридорога валюта нікому не допоможе.

"Буде війна або не буде, а курс гривні, що обвалився нижче 30 грн за долар, такболяче вдарить по економіці та по людях, що наші "доброзичливці" будуть у повному захваті... Давайте перестанемо купувати ці ср**і долари! Якщо почнеться війна, вони не врятують нас, а якщо її не буде вони нам за такою ціною тільки нагадуватимуть про наше боягузтво та слабкість", – написав Гороховський.

Він упевнений: "розгойдування човна" на валютному ринку вигідне і Заходу, і Росії. Але при цьому зовсім невигідно самій Україні. "Так вийшло, що слабка Україна вигідна всім: і "колективному Заходу", який забирає звідси працездатне населення і з розумним виглядом потім розповідає, як нам виконувати їхні інструкції, і Росії, якій за будь-яку ціну треба пояснювати своїм громадянам, що сито жити в монархії краще, ніж вільно в банановій республіці. Але є одне "але". Слабка Україна невигідна нам з вами", – застеріг банкір.

В "Укренерго" готуються до масованих атак Росії взимку - розкрито подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 10:22

У НЕК "Укренерго" посилено готуються до зими, допускаючи різні сценарії розвитку подій у зв'язку із загрозою масованих атак Росії на енергетичні об'єкти України, розповів голова управління компанії Володимир Кудрицький в інтерв'ю "РБК-Україна", передаю...

Кремль навчився обходити санкції щодо експорту нафти: Financial Times розкрив деталі

вівторок, 26 вересень 2023, 9:14

Кремлю вдалося обійти санкції G7, які обмежили максимальну вартість нафти із РФ. Близько двох третин усієї нафти продає без західної страховки, тоді як вартість чорного золота зростає до 100 доларів за барель. Про це повідомляє видання Financial Times,...