Деякі українці цьогоріч можуть залишитися без субсидії: Стала відома причина

Деякі українці в 2023 році можуть втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного". Вона зазначила, що субсидію можуть скасувати, якщо у мешканців є заборгованість, передають Патріоти України.

"Якщо заборгованість виникла протягом трьох місяців, перевищує 680 грн і не є погашеною", – підкреслила вона. В цьому випадку Пенсійний фонд не призначає субсидію до того часу, поки людина не укладе договір про реструктуризацію, або не погасить заборгованість.

Зазначимо, згідно з рішенням уряду, субсидія призначається, якщо витрати на комуналку перевищують 15% середньомісячного сукупного доходу родини до завершення воєнного стану та протягом 1 місяця після його скасування. Розмір субсидії в неопалювальний сезон складає в середньому від 350 до 400 грн.

Нагадаємо, в Україні внутрішньо переміщені особи (ВПО), які не зареєстровані, але фактично проживають у житловому приміщенні без укладання договору оренди, можуть отримувати субсидію. Заявку на оформлення можна оформити в електронному вигляді.

Для отримання грошей до заяви про призначення субсидії необхідно додати документи, які підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи).

Торгівля рублем подвоїлась: Стало відомо, як Казахстан допомагає Кремлю обходити санкції

четвер, 26 вересень 2024, 23:40

Через санкції США проти Росії значно зросли обсяги торгівлі юанем і рублем у Казахстані, оскільки російські банки використовують казахські фінансові ринки для валютних операцій з Китаєм. Обсяги торгівлі юанем і рублем подвоїлися, а Казахстан стає важли...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...