Деяким пенсіонерам перестають виплачувати пенсії на банківські карти: У Мінсоцполітики пояснили ситуацію

Пенсіонери можуть припинити отримуватипенсії на банківські картки. Це відбувається автоматично, якщо громадяни України, які оформили виплати, протягом півроку не користуються рахунком та не знімають кошти. У Мінсоцполітики пояснили, що робити у такій ситуації, передають Патріоти України.

Щоб зберегти пенсії, слід звернутися до Пенсійного фонду України та підтвердити свою особу. Уникнути блокування рахунку можна, якщо хоча б раз на шість місяців здійснювати транзакцію карткою, яка використовується для нарахування пенсії: робити покупки у магазині, поповнювати рахунок на мобільному телефоні, сплачувати банківські послуги тощо.

Виплати можна легко відновити навіть якщо пенсіонер більше шести місяців не користувався карткою. При цьому він доотримає належні кошти. Під час візиту до ПФУ потрібно повідомити проблему – і протягом 10 днів з моменту звернення нарахування пенсії відновиться.

"Якщо пенсіонер з'являється і підтверджує свою особу, то нарахування та виплата пенсії продовжується", - цитує заступник голови Мінсоцполітики Дар'я Марчак "Телеграф".

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у жовтні: Озвучено суми та кому виплатять

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:22

У жовтні деякі категорії українців можуть отримати надбавку до пенсії. Зокрема, додаткові кошти передбачені через досягнення певного віку чи потребу в догляді. Наприклад, громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, можуть отримати до 570 грн, переда...