Депозити населення в мінусі, а лихварі в плюсі: Українські банки отримали рекордний прибуток

Завдяки фінансовій політиці влади, жоден український банк впродовж 2021 року не давав вкладникам депозитів відсотків на прибуток, корий дотягував до річної інфляції. Прибуток отримали різні пов'язані особи, але не вкладники.

За підсумками минулого року українські банки отримали рекордні 77,5 млрд грн прибутку, повідомили в Національному банку. Таким чином прибуток банків збільшився на 87,7%, зазначають Патріоти України.

У 2020 році банки отримали 41,3 млрд грн прибутку, що на 29% менше роком раніше, коли банківський сектор заробив 58,4 млрд грн.

Продукти, транспорт, житло, медобслуговування: Стали відомі реальні витрати на проживання українців у Польщі

вівторок, 31 січень 2023, 10:30

Українці, які живуть у Польщі, можуть собі дозволити за свою зарплату трохи більше, ніж наші співгромадяни, оскільки ціни там майже паритетні з нашими, а от зарплати відчутно вищі. І все ж, витрати на проживання складають левову частку польської мініма...

ПриватБанк готує подарунок для пенсіонерів - власникам деяких карток виплатять по 20 тис. грн

вівторок, 31 січень 2023, 8:32

Державний ПриватБанк оголосив про проведення акції, під час якої пенсіонери, яких обслуговує цей банк, можуть отримати подарунки. Як подарунок, вони отримають одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень. Переможців визначатимуть лише серед військових...