Дещо хороше є: "Нафтогаз" розкрив подробиці газових переговорів з Росією у Відні

Українська компанія заявила про незначний прогрес у переговорах з Росією щодо контракту на транзит газу.

Проведення двосторонніх міністерських консультацій щодо транзиту газу між Україною і Росією, які відбулися 28 листопада у Відні, було узгоджено Європейською комісією, яка є третьою стороною в переговорному процесі. Про це повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України" на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Вчора у Відні відбулася зустріч між міністрами енергетики України і Росії. Двосторонні зустрічі не є чимось унікальним у форматі тристоронніх газових переговорів з росіянами, які ми ведемо з участю Єврокомісії з 2014 року... Проведення вчорашніх консультацій було погоджено з Європейською комісією. Будь-які рішення з цього питання і далі будуть обговорюватися і прийматися нами у тристоронньому форматі Україна-Росія-ЄС", - йдеться в повідомленні.

Також у компанії зазначили, що отримали коментарі від Росії за проектом договору, який Україна направила РФ у вересні. "З хорошого: ми нарешті отримали від росіян їх коментарі за договором про приєднання мереж (interconnection agreement), який повинен бути укладений відповідно до європейських правил... Такий договір є першим кроком до продовження транзиту, хоча до остаточного рішення ще далеко", - зазначили в "Нафтогазі".

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...

"Кризи такого масштабу не було багато років": Польські фермери бідкаються на обвал цін на зернові

четвер, 21 вересень 2023, 9:32

На польському ринку зерна спостерігається стагнація і падіння закупівельних цін. Крім того, фермери сусідньої країни мають проблеми із закупівлею пального, повідомила Великопольська сільськогосподарська палата (WIR). . За даними WIR, дешевшають пшениц...