Деталей більше немає: Найбільший автовиробник РФ пішов у "корпоративну відпустку"

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, усі працівники АТ "АвтоВАЗ"з 29 травня пішли в корпоративну відпустку, яка триватиме до 19 червня, передають Патріоти України.

Як повідомляє російський "Інтерфакс", автовиробник був змушений перенести дату початку тритижневої корпоративної відпустки з 24 липня на 29 травня через перебої з поставками автокомпонентів.

Зараз на тольяттинському майданчику "АвтоВАЗ" випускає версії Lada Granta (виробництво перезапущено в червні 2022 року), Lada Niva Legend (з середини липня 2022 року) і Lada Niva Travel (з середини серпня 2022 року).

Єдиним акціонером "АвтоВАЗу" є підвідомче Мінпромторгу ФГУП "НАМИ", що контролює компанію через ТОВ "ЛАДА Авто Холдинг". "Ростех" на початку травня вийшов зі складу акціонерів автовиробника.

У Латвії заборонять перебування автомобілів з номерами Росії та Білорусі

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:30

Міністерство юстиції Латвії подасть до Сейму законопроект, який заборонятиме перебування в країні автомобілів із реєстраційними номерами Росії та Білорусі. . Як повідомляє профільне відомство, даний законопроект дасть змогу країні легально конфісковува...

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від ЄС на суму 1,5 мільярда євро

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:57

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від Європейського союзу на суму 1,5 мільярда євро. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що загалом бюджетна підтримка ЄС у 2023 році вже становить 13,5 млрд євро.Загальна ...