Дії Росії - загроза для всього світу: ЄС вивчає можливість військово-морської місії для вивезення зерна з України

Євросоюз розглядає можливість реалізації військово-морської місії для допомоги у вивезенні зерна з України. Про це повідомила у суботу іспанська газета El País із посиланням на європейські джерела, передають Патріоти України.

За її інформацією, на саміті ЄС, який розпочинається у понеділок у Брюсселі, буде порушено питання зростання ризику голоду в країнах, що залежать від експорту сільськогосподарської продукції з України.

Зазначається, що у Євросоюзі також обговорюється можливість запуску військово-морської місії щодо супроводу вантажних суден з України через Чорне море. Зокрема, вивіз може бути реалізований з Одеси. ЄС вважає за необхідне якнайшвидше вивезти велику кількість кукурудзи, ячменю та насамперед пшениці.

Рейтингове агентство Moody’s оголосило дефолт Росії

вівторок, 28 червень 2022, 5:38

Рейтингове агентство Moody’s повідомило про дефолт Росії внаслідок того, що інвестори не отримали виплати за двома випусками єврооблігації на суму 100 мільйонів доларів, передають Патріоти України. Відповідні виплати не надійшли на рахунки інвесторів ...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...