Дітям українських переселенців у Польщі виділили майже по 3 тисячі доларів: Як їх отримати

Українські біженці, які прибули до Польщі, починаючи з 24 лютого 2022 року, вже можуть подавати заявки на допомогу в рамках програми "Сімейний капітал опікунчий". У рамках цієї програми можна отримати грошову допомогу в розмірі 12 тис. злотих на другу та наступну новонароджену дитину у сім’ї. Про це повідомляють на платформі електронних послуг ZUS, передають Патріоти України.

Щоб подати заявку на отримання цього виду допомоги, потрібно заповнити спеціальну форму на ZUS. Вона доступна українською мовою. Туди потрібно буде ввести такі дані: польський номер PESEL одного з батьків та дитини, на які здійснюватиметься виплата, адреса електронної пошти, польський номер телефону, номер банківського рахунку в Польщі. ZUS заплатить на номер банківського рахунку в Польщі, який буде вказано в заяві.

Подати заявку на отримання допомоги в рамках програми «Сімейний капітал опікунчий» можна з першого числа місяця, в якому дитині виповнюється 9 місяців, до кінця місяця, в якому дитині виповнюється 1 рік. Кошти виплачуються з місяця, в якому заява була подана.

Вибухи в Ірані: чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...