Для натуральних і деяких інших категорій вин з 1 січня в Україні скасують акцизні марки

30 листопада Верховна Рада України ухвалила закон про скасування акцизних марок для звичайних (неігристих) вин та тестових зразків алкогольних напоїв. Закон вступає в силу 1 січня 2022 року. Про це йдеться на сайті ВРУ, зазначають Патріоти України.

"Законом передбачено розширення переліку товарів, що не підлягають маркуванню марками акцизного податку - тестовими зразками алкогольних напоїв та винами натуральними, без додавання спирту, міцність яких не перевищує 15%", — заявляли у Раді.

Стосуватися це буде неігристих вин та зброджених напоїв, фактична міцність яких вища за 1,2% об'ємних одиниць етилового спирту, але не вища за 15%. Але за умови, якщо етиловий спирт, який є у готовому продукті, має повністю ферментоване походження.

Також нововведення буде стосуватися тестових зразків алкоголю, які не призначені для продажу.


В Україні змінюється порядок нарахування виплат військовим: Від чого залежатиме сума

вівторок, 31 січень 2023, 14:59

З 1 лютого розмір додаткових виплат для військовослужбовців залежатиме від районів їхнього перебування. Також вплиматиме складність і специфіка бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Укра...

Світла може не бути довше: Споживання електроенергії зростає, є ризики аварійних відключень, - "Укренерго"

вівторок, 31 січень 2023, 14:30

Споживання електроенергії в країні зростає через похолодання, є ризики аварійних відключень. Як повідомляти НЕК "Укренерго", виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання, передають Патріоти України. "Спожи...