Для понад 40 тис. бюджетників хочуть у 1,5-2 рази підвищити оклади: Кого це торкнеться

Міністерство соціальної політики пропонує на період дії воєнного стану встановити надбавки у 50 та 100% до окладу для 41 653 працівників установ системи соціального захисту населення. Про це йдеться у проекті урядової постанови, яку оприлюднили для обговорення на сайті Федерації профспілок України, передають Патріоти України.

Розробники постанови пропонують встановити надбавки фахівцям із соціальної роботи, соціальним працівникам, соціальним робітникам, молодшому медичному персоналу, методистам, психологам, соціальним менеджерам, а також фахівцям з соціальної роботи та практичним психологам Київського обласного центру соціальних служб.

Доплату працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору пропонують встановити у граничному розмірі до 100% посадового окладу, а соціальним менеджерам, фахівцям з соціальної роботи та практичним психологам Київського обласного центру соціальних служб – у граничному розмірі до 50% посадового окладу.

У річному виразі загальна сума цих надбавок складе 2,6 мільярди гривень.

Надбавки для бюджетників

У 2023 році українські вчителі можуть отримувати надбавку до 30% від посадового окладу. Залежно від стажу педагогічної роботи, учителі, які працюють понад 3 роки, можуть розраховувати на надбавку у 10% від посадового окладу, понад 10 років – 20%, понад 20 років – 30%.

Українці обурені "креативом": Ощадбанк вирішив, як розв’язати проблему із замінуванням полів (відео)

середа, 29 листопад 2023, 19:29

Українські агровиробники на деокупованих територіях країни та у зоні, наближеній до бойових дій, можуть отримати до 150 млн грн позики від Ощадбанку на розмінування полів. Проєкт має назву «Посівна без мін», повідомляють Патріоти України. Ставка за кре...

В Україні виник дефіцит електроенергії: Енергетики пояснили, що має зробити кожен

середа, 29 листопад 2023, 18:44

В Україні 29 листопада зафіксовано дефіцит електроенергії в енергетичній системі. У зв'язку з цим українців закликають економити електрику та вимкнути потужні прилади, передають Патріоти України. Про це заявили в "Укренерго". "З 13:00 в енергосистемі з...