Для цього є вагома причина: В Україні можуть заборонити авто зі США

Як вважають експерти, у забороні на реєстрацію таких автомобілів немає нічого поганого.

В Україні можуть заборонити ввезення автомобілів з США, які раніше побували в аваріях. Відповідну постанову вже підготовлено МВС і передано на розгляд в Кабінет міністрів України, інформують Патріоти України.

Як повідомляє автомобільний портал AUTO.RIA.com, мова йде про автомобілі, які отримали в США статус "для утилізації". Такі автомобілі в останні роки стали дуже популярні в Україні. Їх скуповують на американських аукціонах за низькими цінами, привозять і відновлюють. Ціна такого автомобіля в Україні навіть після капітального ремонту виходить набагато нижче, ніж у вживаного, але не битого аналога на авторинках.

Як вважають експерти, у забороні на реєстрацію таких автомобілів немає нічого поганого, оскільки більшість таких машин були насправді сильно пошкоджені у ДТП. І чим менше таких машин буде на авторинках України, тим краще. З іншого боку, такі автомобілі, які у народі ще називають "битки", доводять до ладу не тільки в Україні, але і в інших країнах.

Наприклад, найбільше уживаних автомобілів у 2019 році в Україну привезли з Грузії, а авторинок там фактично весь тримається на американських машинах, які відновлюють після аукціонів. Після капітального ремонту їх знову реєструють, але вже без відмітки про ДТП і знову продають, в тому числі й в Україну. Заборона на реєстрацію американських автомобілів після ДТП в Україні не позбавить авторинок від цих автомобілів, а лише змінить маршрут потрапляння таких машин на українські авторинки.

Подолати збитки від війни: ООН закупає для поставок в Україну конструкцій для зберігання мільйонів тонн зерна

понеділок, 15 серпень 2022, 21:51

Через знищення інфраструктури для зберігання та тимчасової окупації з 75 млн тонн потужностей для зберігання залишилося зерносховищ на близько 60 млн тонн. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної ...

У Кабміні скаржаться на брак грошей для зарплати військовослужбовцям

понеділок, 15 серпень 2022, 19:55

Гострий дефіцит коштів на визвольну війну не завадив слугам Зеленського різко підняти матеріальне забезпечення нардепам. Щомісяця уряду не вистачає близько п'яти мільярдів доларів або 150-160 мільярдів гривень для видатків бюджету, основною статтею яко...