Для українців у трьох областях запровадили нові "газові" правила: Як і коли подавати показання лічильників

Споживачі газу у трьох областях України - Івано-Франківській, Хмельницькій та Миколаївській - з 15 серпня мають передавати показання газових лічильників за оновленими правилами. Справа в тому, що "Івано-Франківськгаз", "Хмельницькгаз" та "Миколаївгаз" перейшли до групи "Нафтогаз", передають Патріоти України.

Це означає, що наразі клієнти вказаних облгазів можуть користуватися виключно сервісами обліку газопостачальної компанії "Нафтогаз України". Про це попередили у самому "Нафтогазі". Передача показань через будь-які інші сервіси (наприклад, 104.ua) буде недійсною. Водночас показання лічильників можна передавати кількома способами. Це:

Покази лічильника газу потрібно передавати щомісяця з 28 числа до 5 числа наступного місяця. Тобто перша передача даних за новими правилами у трьох зазначених областях розпочнеться з 28 серпня. Слід пам'ятати, що правильно та вчасно передавати показання лічильника дуже важливо. Якщо цього не зробити, у платіжці можуть з'явитися "зайві" кубометри палива, за які все одно доведеться заплатити.

Китай відтісняють з наукомісткого бізнесу: Індія вирвалася в лідери експортерів чипів у передові країни

неділя, 3 березень 2024, 9:40

Політика "Великої сімки" щодо позбавлення залежності від китайського імпорту вже приносить перші відчутні плоди. Аналітики зазначають, що з 2021 по 2023 роки частка індійського експорту до США зросла з 2,51% до 7,65%, а до Великої Британії — з 4,79% до...

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...