До $5 тисяч за канікули: Українські вчителі масово їдуть на заробітки

З початку 2021 року у порівнянні з літом 2020 року зросла кількість українських вчителів, які влітку їдуть на заробітки. Заробітчани з України в Польщі за три місяці літніх канікул заробляють до 5 тисяч доларів, передають Патріоти України.

Кількість вчителів, які працюють на канікулах у Польщі за рік зросла на 15%. Про це повідомляє Аналітичний центр компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

Згідно з матеріалами дослідження, влітку під час сезонних робіт, українські вчителі складають близько 5% від загальної кількості українських трудових мігрантів. Вчителі приїжджають на роботу до Польщі після закінчення іспитів в Україні на початку-середині червня і працюють до кінця серпня.

"Педагоги шукають вакансії, де можна швидко і добре заробити в літній сезон. Вони працевлаштовуються на підприємства харчової промисловості (м'ясокомбінати, рибзаводи, кондитерські фабрики), заводи електроніки, логістичні склади, а також в готелі та ресторани, де потрібні працівники влітку в туристичний сезон. В середньому український вчитель може заробити в Польщі за 3 місяці канікул - $3-5 тис", - повідомила директор Департаменту рекрутації Gremi Personal Анна Джоболда.

Скільки готові платити українцям у Польщі:

  • стоматолога в приватній клініці Польщі пропонують зарплату від 120 до 145 тис. грн на місяць;
  • українському терапевту в Польщі готові платити 75 тис. грн в місяць;
  • швачка може заробляти 25 тис. грн на місяць;
  • зварнику обіцяють до 52 тис. грн на місяць;
  • різноробам обіцяють близько 30 тис. грн на місяць;
  • прибиральникам складів пропонують зарплату в районі 33 тис. грн на місяць;
  • будівельники можуть заробляти близько 45 тис. грн на місяць;
  • електрикам пропонують зарплату в районі 40 тис. грн.

В Україні може перестати працювати головний виробник дитячого харчування

вівторок, 9 серпень 2022, 23:29

Сьогодні стало відомо, що Акціонерне Товариство "Одеський консервний завод дитячого харчування" зіткнулося з можливістю зупинки виробництва, інформують Патріоти України. Причиною припинення виробництва може стати скероване Малиновською окружною прокура...

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...