До Керченського залишилось на один менше: У Росії впав черговий міст (відео)

Міст поєднував береги найбільшої ріки "віджатого" у Фінляндії Кольського півострову, і був ланкою єдиного залізничного сполучення з провідним портовим містом регіону.

У Мурманській області РФ залізничний міст впав у річку 01

Сьогодні Мурманськ виявився відрізаним від всієї Росії через обвал мосту через річку Кола, що дала назву Кольському півострову, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Интерфакс.

За даними МНС Росії, сьогодні о 14:30 (час збігається з московським) надводна частина залізничного мосту через річку Кола у Мурманській області обрушилася через те, що не витримала опора, пошкоджена внаслідок паводку. В результаті інциденту наче ніхто не постраждав.
В результаті вантажні і пасажирські перевезення на перегоні Вихідний - Кола від станції Вихідний до станції Мурманськ були припинені, почалися відновлювальні роботи.

"Осталось, чтобы еще аэропорт смыло, и мы тут самоизолируемся"; "Что ж, вот еще одно отображение обстановки в стране с ракетами! Ладно, про союз не говорим, но в России-то можно было за 30 лет до Мурманска построить хороший второй путь и продублировать мосты"; "Теперь ждать не 3 недели, а 3 года"; "День Северного флота отмечен! С праздником, товарищи!" – пишуть місцеві жителі.

Тиск США страшніший за погрози з Пекіну: АМКУ вчергове відхилив вимоги китайських інвесторів щодо завершення продажу "Мотор Січі"

вівторок, 24 листопад 2020, 0:31

Антимонопольний комітет втретє повернув без розгляду заявку китайської Skyrizon та DCH Олександра Ярославського щодо купівлі контрольного пакету акцій ПАТ "Мотор Січ", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс. Згідно з повідомленням на с...

Оригінально: Китайці показали своє бачення автомобілів майбутнього (фото)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:32

Новий автомобіль має форму схожу на квадратну коробку, в ньому в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру. У Гуанчжоу компанія Guangzhou Automobile Group офіційно представила свій новий концептуальний автомобіль...