До рейдів підключили Нацгвардію: В Україні почали масово штрафувати перевізників, без судових рішень

Співробітники Укртрансбезпеки та патрульна поліція почали масово штрафувати нелегальних перевізників.

Про це розповів голова Всеукраїнського об'єднання пасажирських перевізників Ігор Житинський, повідомляють Патріоти України з посиланням на UBR.

Укртрансбезпека почала складати протоколи про адмінпорушення без судового розгляду. Фахівець зазначив, що це дієвий важіль з нелегальними перевізниками.

За словами Житинського, на дорогах злагоджено працюють представники Нацполіції та Укртрансбезпеки. Їх дії яких націлені на виявлення та протидію нелегалам. Вже з'явилися перші результати рейдів.

"Днями волинські правоохоронці затримали та задокументували незаконну діяльність водіїв двох "бусиків". Звертайтеся в ці органи з фактами: де і яким чином "автобусні пірати" забирають пасажирів, фіксуйте марки та номери транспортних засобів за допомогою фото- та відеофіксації", – сказав Житинський.

В Україні рідкісну монету номіналом 1 гривня продають за 60 тисяч: У чому її унікальність

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:59

В Україні виставили на продаж рідкісну монету номіналом 1 гривня. Її вартість складає 60 тисяч гривень або 1668,60 долара. Стало відомо, що унікальність грошового знака полягає у матеріалі, із якого вона виготовлена, передають Патріоти України. Лот пре...

В Україні змінили виплати для військових: Кому урізали доплати у 30 тисяч, а хто отримає 100 тисяч

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:27

Нові виплати згідно з новими правилами усі військові отримуватимуть вже з березня. Надбавок позбавлять службовців, які перебувають у тилу, передають Патріоти України. Йдеться про строковиків і курсантів ВВНЗ, а також офіцерів управлінь і штабів, розпов...