До вихідних доїдуть не усі: Заправки можуть залишитися без палива - бензовози зависли на нафтобазах

Внаслідок збою у роботі податкової бази з ранку 13 січня українські роздрібні продавці палива не можуть вивезти пальне з нафтосховищ на автозаправні станції. Вже у четвер увечері окремі АЗС могли припинити роботу. Якщо проблема не буде вирішена в п'ятницю, заправки можуть залишитися без палива на вихідних. Про проблему повідомив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн, передають Патріоти України.

Він пояснив, що перед тим, як бензовози та газовози виїжджають зі сховищ, бізнесу необхідно зареєструвати акцизні накладні на пальне – проте більшу частину четверга зробити це було неможливо через збій у роботі податкової бази.
"Пересування без накладних заборонено. Пара великих мереж мені підтвердили, що з ранку [четверга] не можуть відправити машини на заправки", - висловив побоювання експерт, порекомендувавши автомобілістам заправитися про запас. На його думку, перші станції могли припинити роботу вже вчора увечері. Тому до вихідних багато хто ризикує "не доїхати".

Нагадаємо, у листопаді-грудні податкова, МВС та Держекоінспекція проводили операцію із затримання бензовозів, які перевозили паливо без акцизних накладних. Під час перевірки майже 7200 бензовозів було виявлено 100 випадків таких порушень.

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.