Долар летить у прірву: Аналітики розповіли, коли купувати валюту

Курс долара в Україні був знижений до нового мінімуму і продовжує падати. Це пов'язано з тим, вважають аналітики, що нерезиденти заводять валюту в нашу країну і купують українські гривневі облігації перед різдвяними і новорічними святами, передають Патріоти України.

Також, кажуть експерти, це відбувається напередодні нормандської зустрічі 9 грудня, в рамках якої Володимир Зеленський і Володимир Путін обговорять низку важливих питань, що стосуються подальших відносин між Україною і Росією.

Крім того, тривають тристоронні консультації щодо продовження транзиту російського газу, що також впливає на поведінку нерезидентів.

Аналітики відзначають, що в перспективі вплинути на ситуацію на ринку може й те, що рада НБУ визнала неефективною валютно-курсову політику правління Нацбанку. Таким чином, вже незабаром НБУ може почати активніше викуповувати валюту.

Разом з тим, кажуть банкіри і фінансисти, будь-яка зміна курсу валют - вниз або вгору - це завжди погано для економіки держави, адже кожен імпортер або експортер безпосередньо прив'язаний до курсу валют, коли планує фінансовий рік, а будь-які коливання негативно позначаються на показниках підприємства.

Чого ж чекати українцям від курсу долара найближчим часом? Ймовірно, кажуть фахівці, в найближчі дні гривня продовжить висхідний рух. За прогнозами аналітиків, в короткостроковій перспективі українська національна валюта буде прагнути до позначки 23,5-23,7 грн за долар.

Таким чином, українцям можна готуватися до купівлі доларів. Адже поки невідомо, яким буде курс в кінці поточного року і на початку 2020-го. А експерти дуже обережно підходять до прогнозів.

Названо ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні - деякі отримують і по 80 тис. грн

субота, 15 травень 2021, 8:10

The Page дізналося, де в Україні платять більше і на яку максимальну зарплату можуть розраховувати претенденти, щоб накопичити власний капітал. Ми склали власний топ-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні. . Для початку трохи статистики. З...

"Ми отримаємо просто так гроші. Без виконання умов та програм": Фінансист Фурса розповів, коли це станеться

субота, 15 травень 2021, 0:32

Міжнародний валютний фонд розділить між різними країнами, які постраждали від коронавірусу, 650 мільярдів доларів. Частка України – 2,8 мільярда. Ці гроші ми отримаємо без жодних вимог. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патрі...