Долар летить у прірву: Аналітики розповіли, коли купувати валюту

Курс долара в Україні був знижений до нового мінімуму і продовжує падати. Це пов'язано з тим, вважають аналітики, що нерезиденти заводять валюту в нашу країну і купують українські гривневі облігації перед різдвяними і новорічними святами, передають Патріоти України.

Також, кажуть експерти, це відбувається напередодні нормандської зустрічі 9 грудня, в рамках якої Володимир Зеленський і Володимир Путін обговорять низку важливих питань, що стосуються подальших відносин між Україною і Росією.

Крім того, тривають тристоронні консультації щодо продовження транзиту російського газу, що також впливає на поведінку нерезидентів.

Аналітики відзначають, що в перспективі вплинути на ситуацію на ринку може й те, що рада НБУ визнала неефективною валютно-курсову політику правління Нацбанку. Таким чином, вже незабаром НБУ може почати активніше викуповувати валюту.

Разом з тим, кажуть банкіри і фінансисти, будь-яка зміна курсу валют - вниз або вгору - це завжди погано для економіки держави, адже кожен імпортер або експортер безпосередньо прив'язаний до курсу валют, коли планує фінансовий рік, а будь-які коливання негативно позначаються на показниках підприємства.

Чого ж чекати українцям від курсу долара найближчим часом? Ймовірно, кажуть фахівці, в найближчі дні гривня продовжить висхідний рух. За прогнозами аналітиків, в короткостроковій перспективі українська національна валюта буде прагнути до позначки 23,5-23,7 грн за долар.

Таким чином, українцям можна готуватися до купівлі доларів. Адже поки невідомо, яким буде курс в кінці поточного року і на початку 2020-го. А експерти дуже обережно підходять до прогнозів.

Прискорюємось від "кінця епохи бідності": У Шмигаля підрахували падіння економіки України впродовж січні-квітні-2020 року

четвер, 4 червень 2020, 19:42

Міністерство економіки оцінює падіння економіки України у січні-квітні 2020 року на рівні 5%, що відповідає прогнозу. Про це йдеться у огляді економічної активності за квітень, який оприлюднили на сайті Мінекономіки, зазначають Патріоти України. . "Я...

"Уряд Шмигаля затіяв небезпечну гру. Програють усі", - Фурса про велику помилку влади

четвер, 4 червень 2020, 17:27

"Економічний націоналізм - черговий небезпечний популізм Уряд вирішив продати населенню свою програму, заснувавши ії на тезі про "український економічний націоналізм". Приправивши це сентенцією "так усі країни роблять", - пише у своєму блозі Сергій Фу...