Долар може перетнути позначку 30: Аналітики назвали умови

Долар може перетнути позначку 30: прогноз аналітиків


Курс долара в 2020 році в Україні може істотно зрости. Про це говорять аналітики. Зокрема, Володимир Позній відзначає, що прогноз на наступний рік в значній мірі залежить від розвитку ситуації у світовій економіці.

"Сприятливий сценарій буде реалізовано, якщо світова економіка продовжить поступове прискорення, а показники зростання ВВП України будуть відповідати очікуванням МВФ - вище 3%. У цьому випадку долар-гривня продовжить курсувати в діапазоні 25-28", - розповів експерт в коментарі Styler.

При цьому Позній озвучив і менш втішний прогноз. "Більш екстремальний сценарій передбачає ескалацію торговельних воєн і неконтрольоване поширення їх наслідків на світові ринки. В даному випадку долар-гривня може не тільки перетнути позначку 30, але і закінчити рік поблизу 35", - сказав аналітик.

Долар і далі дорожачатиме щодо гривні: Прогноз курсу валют на тиждень

понеділок, 19 квітень 2021, 23:52

На цьому тижні очікується незначне зростання курсу долара до гривні. На міжбанку американська валюта буде торгуватися поблизу 28,1 грн, за прогнозами. Курс готівкового долара в банках перебуватиме в межах 27,9/28,1 грн, говорить старший аналітик "Альпа...

Комунальники наполягають, що помилки немає: Українцю нарахували 70 тисяч за опалення порожньої квартири

понеділок, 19 квітень 2021, 20:14

"Київтеплоенерго" запевняє, що усі громадяни без встановлених лічильників зобов'язані заплатити згідно із квітанціями. Киянин Микола Прокопенко отримав рекордну платіжку за опалення. Чоловікові нарахували за три місяці опалювального сезону понад 68 тис...