Долар може перетнути позначку 30: Аналітики назвали умови

Долар може перетнути позначку 30: прогноз аналітиків


Курс долара в 2020 році в Україні може істотно зрости. Про це говорять аналітики. Зокрема, Володимир Позній відзначає, що прогноз на наступний рік в значній мірі залежить від розвитку ситуації у світовій економіці.

"Сприятливий сценарій буде реалізовано, якщо світова економіка продовжить поступове прискорення, а показники зростання ВВП України будуть відповідати очікуванням МВФ - вище 3%. У цьому випадку долар-гривня продовжить курсувати в діапазоні 25-28", - розповів експерт в коментарі Styler.

При цьому Позній озвучив і менш втішний прогноз. "Більш екстремальний сценарій передбачає ескалацію торговельних воєн і неконтрольоване поширення їх наслідків на світові ринки. В даному випадку долар-гривня може не тільки перетнути позначку 30, але і закінчити рік поблизу 35", - сказав аналітик.

​Міжбанк: Гривня продовжує зміцнюватись

понеділок, 17 лютий 2020, 21:29

17 лютого котирування нацвалюти на відкритті міжбанку стартувало з 24,46 – 24,48 гривні за долар, на закритті міжбанку встановилися на рівні 24,40 – 24,43 гривні за долар, зазначають Патріоти України.

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...