Долар може перетнути позначку 30: Аналітики назвали умови

Долар може перетнути позначку 30: прогноз аналітиків


Курс долара в 2020 році в Україні може істотно зрости. Про це говорять аналітики. Зокрема, Володимир Позній відзначає, що прогноз на наступний рік в значній мірі залежить від розвитку ситуації у світовій економіці.

"Сприятливий сценарій буде реалізовано, якщо світова економіка продовжить поступове прискорення, а показники зростання ВВП України будуть відповідати очікуванням МВФ - вище 3%. У цьому випадку долар-гривня продовжить курсувати в діапазоні 25-28", - розповів експерт в коментарі Styler.

При цьому Позній озвучив і менш втішний прогноз. "Більш екстремальний сценарій передбачає ескалацію торговельних воєн і неконтрольоване поширення їх наслідків на світові ринки. В даному випадку долар-гривня може не тільки перетнути позначку 30, але і закінчити рік поблизу 35", - сказав аналітик.

Небезпечний конкурент Ілона Маска: Ракета-сенсація українця Максима Полякова готується до першого польоту на орбіту Землі (відео)

п’ятниця, 22 січень 2021, 22:10

Українська ракета-сенсація Alpha компанії Firefly Aerospace готується до запуску. У мережі з'явились відео з підготовкою до великого старту. Alpha є конкурентом малої ракети Falcon-1, яку розробила SpaceX Ілона Маска. Команда розробників Firefly провел...

Євро з доларом падають: НБУ озвучив курси валют на наступний тиждень

п’ятниця, 22 січень 2021, 20:34

НБУ знизив офіційний курс євро. Національний банк України (НБУ) на 25 січня 2021 року встановив курс євро на рівні 34,25 гривень за євро. Це на 11 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем: 34,2526 гривень за євро (-0,1125 грн). При цьом...