Долар може злетіти: JP Morgan погіршив прогноз щодо економіки України

Аналітики банківського холдингу JP Morgan погіршили прогноз щодо падіння економіки України. За підсумками 2020 року вони очікують на зниження ВВП на 5,1% і курс долара в 29 грн/$. Ціни можуть вирости на 3,7%. У 2021 році зростання економіки може скласти 6,3% при інфляції 6%. Про це йдеться в огляді від 5 травня, передають Патріоти України.

Це практично вдвічі гірші очікування, ніж були наприкінці березня. Тоді JP Morgan оцінював падіння економіки України в 2,6% з відновленням у наступному році на 5,1%.

Чого чекають від курсу

"Згідно з останнім прогнозом, курс гривні до кінця другого кварталу цього року може ослабнути до 29,5 грн/$, потім зміцнитися до 29 грн/$ на кінець третього і четвертого кварталів і повернутися до 29,5 грн/$ до кінця першого кварталу наступного року", – повідомило агентство.

В кінці березня JP Morgan допускав, що курс на кінець цього року може скласти 28,5 грн/$, на кінець наступного – 29,5 грн/$. Аналітики банку очікують, що Україна отримає перший транш від МВФ у розмірі $1,75 млрд в кінці травня або, можливо, у червні.

Тиск США страшніший за погрози з Пекіну: АМКУ вчергове відхилив вимоги китайських інвесторів щодо завершення продажу "Мотор Січі"

вівторок, 24 листопад 2020, 0:31

Антимонопольний комітет втретє повернув без розгляду заявку китайської Skyrizon та DCH Олександра Ярославського щодо купівлі контрольного пакету акцій ПАТ "Мотор Січ", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс. Згідно з повідомленням на с...

Оригінально: Китайці показали своє бачення автомобілів майбутнього (фото)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:32

Новий автомобіль має форму схожу на квадратну коробку, в ньому в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру. У Гуанчжоу компанія Guangzhou Automobile Group офіційно представила свій новий концептуальний автомобіль...