Долар падає: У чому причина і що буде з гривнею далі - прогноз

Українська гривня в другій половині осені знизиться щодо долара до рівня 25,5-26,5 грн/дол. із можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/дол. Такими прогнозами поділився старший аналітик "Райффайзен Банку Аваль" Михайло Ребрик, передають Патріоти України.

«У базовому сценарії в другій половині осені ми очікуємо на повернення курсу гривні в діапазон 25,5-26,5 із можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/дол.», - сказав експерт. За його словами, до певного ослаблення гривню може підштовхнути сезонне збільшення активності імпортерів, ослаблення продажів валюти з боку нерезидентів-інвесторів в ОВДП і активізація купівлі валюти з їхнього боку для конвертації отриманих купонних платежів.

Водночас, на позитивний ефект для курсової стабільності Ребрик очікує в разі підписання нової угоди з Міжнародним валютним фондом. За оцінками експерта, поточна сприятлива ситуація на валютному ринку склалась завдяки жорсткій монетарній політиці Національного банку України та зростанню пропозиції валюти з боку аграріїв від експорту рекордного врожаю.

Також істотну підтримку пропозиції на валютному ринку надають експортери-металурги, при цьому відчувається зниження активності імпортерів.

Джерело: УНІАН

Європа такого не має: "Укрзалізниця" похвалилася модернізованим вагоном за 10 мільйонів (фото)

неділя, 15 вересень 2019, 22:17

В розвинених державах світу взагалі не уявляють, що таке плацкарт, пережиток 19 століття. На своїй сторінці у фейсбуці Укрзалізниця опублікувала низку цікавих фото модернізованого плацкартного вагону. Їх варто переглянути – хоча б для того, аби зрозумі...

Сигнал для ринку: В уряді оголосили, який курс долара закладають на 2020 рік

неділя, 15 вересень 2019, 20:24

Проект державного бюджету на 2020 рік розраховувався із урахуванням прогнозного курсу 28,2 грн/долар. Про це сьогодні на брифінгу розповіла глава Міністерства фінансів України Оксана Маркарова, зазначають Патріоти України. . Високопосадовець уточнила,...