Долар падає: У чому причина і що буде з гривнею далі - прогноз

Українська гривня в другій половині осені знизиться щодо долара до рівня 25,5-26,5 грн/дол. із можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/дол. Такими прогнозами поділився старший аналітик "Райффайзен Банку Аваль" Михайло Ребрик, передають Патріоти України.

«У базовому сценарії в другій половині осені ми очікуємо на повернення курсу гривні в діапазон 25,5-26,5 із можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/дол.», - сказав експерт. За його словами, до певного ослаблення гривню може підштовхнути сезонне збільшення активності імпортерів, ослаблення продажів валюти з боку нерезидентів-інвесторів в ОВДП і активізація купівлі валюти з їхнього боку для конвертації отриманих купонних платежів.

Водночас, на позитивний ефект для курсової стабільності Ребрик очікує в разі підписання нової угоди з Міжнародним валютним фондом. За оцінками експерта, поточна сприятлива ситуація на валютному ринку склалась завдяки жорсткій монетарній політиці Національного банку України та зростанню пропозиції валюти з боку аграріїв від експорту рекордного врожаю.

Також істотну підтримку пропозиції на валютному ринку надають експортери-металурги, при цьому відчувається зниження активності імпортерів.

Джерело: УНІАН

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...

Народжені повзати: Sukhoi Superjet більше не купують

вівторок, 22 жовтень 2019, 20:45

Виручка від продажів склала 2,1 млрд рублів (ціна одного літака), впавши в порівнянні з минулим роком в 12 разів. Пожежа на борту Sukhoi Superjet в Шереметьєвому і хронічні «дитячі» хвороби першого з часів СРСР зібраного в Росії лайнера привели до марк...