Долар пішов "на зліт": Що відомо про курс на чорному ринку в Україні

Україні середній курс покупки готівкового долара у банках у четвер, 26 березня, порівняно з середою, зріс. Підвищення відбулося на 15 коп.і становить 34,69 грн.. Разом з тим курс продажу не змінився і становить 36,36 грн, передають Патріоти України.

Курс долара в банках:

  • мінімальний курс покупки - 31,5 грн;
  • максимальний курс покупки - 36 грн.
  • мінімальний курс продажу - 33 грн;
  • максимальний курс продажу - 37 грн.

Звернемо увагу, що долар на чорному ринку відновив свій курс у бік зростання. Про це свідчать дані спеціалізованого сайту Курс України. 26 травня станом на 14 годину за київським часом середній курс продажу склав 36,49 грн/дол., а курс покупки - 36,19 грн / дол.

Скачки на валютному ринку: думка експерта

Як розповів у коментарі Сьогодні аналітик компанії Esperio Олександр Болтян, зараз потрібно орієнтуватися не на внутрішню ситуацію в Україні, а на зовнішню. Так що краще купувати американські долари, оскільки США грають на підвищення ставок, а ось Європа, навпаки, переживає важку кризу.

Ніж в спину московській недоімперії: Іран знизив ціни на свою нафту для конкуренції з РФ у Китаї

понеділок, 4 липень 2022, 12:31

Іран намагається посунути Росію на китайському ринку, котрий для Росії, через європейські санкції, став ще важливішим ніж будь-коли, так само як і індійський. Іран збільшив розмір дисконту на нафту, що експортується, через конкуренцію з Росією на ключо...

Оце так поворот: Найбільший у світі лоукостер відмовляється від політики дешевих квитків

понеділок, 4 липень 2022, 7:30

На п'ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну лоукостер Ryanair заявив про відмову від політики деешевіх квитків. Про це заявив глава Ryanair Майкл О'лірі, повідомляє Financial Times, передають Патріоти України. Ціни на квит...