Долар пішов униз: Скільки коштує валюта в Україні

Національний банк України у середу, 22 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,25 грн/$. У порівнянні з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 7 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти України.

Курс гривні щодо євро НБУ зафіксував на рівні 26,97 грн/€. У такий спосіб за день європейська валюта подорожчала на 2 копійки.

Національний банк України формує курси долара та євро щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Крім того, середній курс гривні щодо американської валюти у продажу в банках виріс на 3 копійки – до 24,43 грн/$. Водночас середній курс продажу євро в банках піднявся на 2 копійки і склав 27,11 грн/€. Одночасно із цим курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків досяг 24,42 грн/$, а євро – 27,10 грн/€.

Бацька кремлівським задавакам не фраєр: "Беларусь, на фоне "ценового дна", выкрутила руки России в спорах о стоимости нефти", - аналітик

субота, 4 квітень 2020, 11:38

На тлі "цінового дна", Білорусь має намір створити стратегічні резерви сирої нафти в обсягах 1-2 місяців переробки. Патріоти України вже розповідали, як Білорусь скориставшись панічними настроями московських трейдерів вибила собі найвищу в історію зниж...

Хіти тижня. ​Путін приховує приниження "величия": Москва капітулювала Ер-Ріяду, однак занадто запізно​ для "бензоколонки"

субота, 4 квітень 2020, 10:00

2 квітня президент США Дональд Трамп в Twitter повідомив про домовленість РФ і Саудівської Аравії щодо скорочення видобутку нафти до 10 мільйонів барелів на добу, зазначають Патріоти України. Американець при цьому посилається на повідомлення наслідного...