Долар пішов униз: Скільки коштує валюта в Україні

Національний банк України у середу, 22 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,25 грн/$. У порівнянні з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 7 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти України.

Курс гривні щодо євро НБУ зафіксував на рівні 26,97 грн/€. У такий спосіб за день європейська валюта подорожчала на 2 копійки.

Національний банк України формує курси долара та євро щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Крім того, середній курс гривні щодо американської валюти у продажу в банках виріс на 3 копійки – до 24,43 грн/$. Водночас середній курс продажу євро в банках піднявся на 2 копійки і склав 27,11 грн/€. Одночасно із цим курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків досяг 24,42 грн/$, а євро – 27,10 грн/€.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...