Долар починає йти у відрив: НБУ обновив курс валют

На сьогодні, 12 листопада, Національний банк України (НБУ) розрахував такий офіційний курс гривні до основних іноземних валют, передають Патріоти України.

1 долар США – 24,51 грн;
1 євро – 27,06 грн;
10 російських рублів – 3,84 грн.

Порівняно зі вчорашніми значеннями курс долара зріс на копійку після зниження на дві копійки в попередній банківський день. Долар залишається значно нижчим позначки в 25 гривень, яку раніше пробивав вгору вперше з вересня. А за тиждень – з 5 по 12 листопада – гривня зміцніла щодо долара на 24 копійки.

Курс євро сьогодні зріс на дві копійки після зниження на 14 копійок в попередній банківський день. Вартість 10 російських рублів сьогодні практично не змінилася.

Як відомо, офіційний курс долара встановлюється, виходячи з ситуації на міжбанківському валютному ринку, але з певним відставанням. У понеділок, 11 листопада, долар на міжбанку подорожчав на копійку в покупці і залишився без змін у продажу. Американська валюта завершила торги на рівні 24,49/24,51 грн (купівля/продаж). Євровалюта зросла в ціні на три копійки в купівлі і на дві – у продажу. До закриття євро торгувався на рівні 27,02/27,05 грн (купівля/продаж). Сьогоднішні торги ще не почалися.

На українців чекають податкові нововведення! Гетманцев розповів концепт "Податкової в смартфоні"

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:24

В Україні вже у 2023 році планують запустити "Податкову в смартфоні". План передбачає не лише розширення функціоналу електронного кабінету платника, а й нові податкові правила. Наприклад, це впровадження е-акцизу та спрощеної сплати податків для фізосі...

Мова йде про мільярди: МВФ може надати Україні багаторічний пакет допомоги на колосальну суму, - Bloomberg

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:28

МВФ вивчає можливість надання Україні багаторічного пакету допомоги на суму до 16 мільярдів доларів, який допоможе покрити потреби країни і стане каталізатором для збільшення міжнародного фінансування. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джере...