Долар починає йти у відрив: НБУ обновив курс валют

На сьогодні, 12 листопада, Національний банк України (НБУ) розрахував такий офіційний курс гривні до основних іноземних валют, передають Патріоти України.

1 долар США – 24,51 грн;
1 євро – 27,06 грн;
10 російських рублів – 3,84 грн.

Порівняно зі вчорашніми значеннями курс долара зріс на копійку після зниження на дві копійки в попередній банківський день. Долар залишається значно нижчим позначки в 25 гривень, яку раніше пробивав вгору вперше з вересня. А за тиждень – з 5 по 12 листопада – гривня зміцніла щодо долара на 24 копійки.

Курс євро сьогодні зріс на дві копійки після зниження на 14 копійок в попередній банківський день. Вартість 10 російських рублів сьогодні практично не змінилася.

Як відомо, офіційний курс долара встановлюється, виходячи з ситуації на міжбанківському валютному ринку, але з певним відставанням. У понеділок, 11 листопада, долар на міжбанку подорожчав на копійку в покупці і залишився без змін у продажу. Американська валюта завершила торги на рівні 24,49/24,51 грн (купівля/продаж). Євровалюта зросла в ціні на три копійки в купівлі і на дві – у продажу. До закриття євро торгувався на рівні 27,02/27,05 грн (купівля/продаж). Сьогоднішні торги ще не почалися.

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...

Подолати збитки від війни: ООН закупає для поставок в Україну конструкцій для зберігання мільйонів тонн зерна

понеділок, 15 серпень 2022, 21:51

Через знищення інфраструктури для зберігання та тимчасової окупації з 75 млн тонн потужностей для зберігання залишилося зерносховищ на близько 60 млн тонн. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної ...