Долар різко впав: Аналітик пояснив причини раптового зміцнення гривні

В Україні у п'ятницю, 14 лютого, офіційний курс гривні щодо долара зріс і закріпився біля позначки 24,50 грн/$, передають Патріоти України.

"Така динаміка спостерігається на тлі повідомлень про те, що Національний банк України розглядає можливість відмовитися від прив'язки бюджетних доходів до іноземної валюти, зокрема щодо акцизів на паливо", – повідомив у коментарі аналітик Андрій Шевчишин.

За його словами, в НБУ вважають, що якщо ці тарифи будуть у гривні, то зменшиться вплив курсу на бюджет.

Також регулятор має намір утримувати міцну гривню і рекомендує експортерам покращувати продуктивність. "Ймовірно, сьогодні гривня проведе торги в діапазоні 24,4-24,5 грн/$", – резюмував Шевчишин.

Джерело: Обозреватель

В Україні різко зміцнилася гривня, долар опустився до психологічної позначки

середа, 8 квітень 2020, 8:57

Офіційний курс долара по відношенню до гривні в середу, 8 квітня знизився на 14 копійок. НБУ встановив його на рівні 27,09 грн/$. Євро ж подорожчав по відношенню до гривні на 18 копійок - до 29,56 грн. Про це повідомляється на сайті Національного банку...

Тримайся, Маску, зі своєю "Теслою": В Україні незабаром з'явиться "Ланос" на електротязі

середа, 8 квітень 2020, 7:30

Коли такий автомобіль може з'явитися серед моделей ЗАЗ, точно не відомо. Можливо, вже наступного року – 1 квітня 2021. Або ще через рік – 1 квітня 2022. Електромобіль ЗАЗ Ланос стає все ближчим завдяки першим зображенням, які демонструють його дизайн –...