Долар різко впав: Аналітик пояснив причини раптового зміцнення гривні

В Україні у п'ятницю, 14 лютого, офіційний курс гривні щодо долара зріс і закріпився біля позначки 24,50 грн/$, передають Патріоти України.

"Така динаміка спостерігається на тлі повідомлень про те, що Національний банк України розглядає можливість відмовитися від прив'язки бюджетних доходів до іноземної валюти, зокрема щодо акцизів на паливо", – повідомив у коментарі аналітик Андрій Шевчишин.

За його словами, в НБУ вважають, що якщо ці тарифи будуть у гривні, то зменшиться вплив курсу на бюджет.

Також регулятор має намір утримувати міцну гривню і рекомендує експортерам покращувати продуктивність. "Ймовірно, сьогодні гривня проведе торги в діапазоні 24,4-24,5 грн/$", – резюмував Шевчишин.

Джерело: Обозреватель

Замінить Rafale і Eurofighter: Бойовий "літак майбутнього" Європи злетить в 2026 році

четвер, 20 лютий 2020, 20:56

Підписаний у четвер, 20 лютого, контракт на будівництво першого прототипу обійдеться в 150 млн. євро. Франко-німецький проект створення багатоцільового літака фронтової авіації з робочою назвою Système de Combat Aérien du Futur (SCAF) був затверджений ...

Хіти тижня. Сильний бік української армії: На що здатний модернізований Т-64 у війні з Росією

четвер, 20 лютий 2020, 19:30

Україна має «Булати» і Т-64БВ. Росія – покладається на свої нові машини Т-72Б3. За характеристиками і «Булати», і Т-64Б не поступаються Т-72Б3. Т-64 – головний бойовий танк української армії. Машину почали випускати ще в 1960 роках минулого століття, а...