Долар скоро буде по 40: Нардеп спрогнозував велике зростання цін на паливо та їжу

Курс долар в українських обмінниках незабаром досягне 40 гривень. Про це в Telegram розповів нардеп, перший заступник голови податкового комітету ВР Ярослав Железняк, передають Патріоти України.

Він звернув увагу, що вже сьогодні долар купують по 37, а євро - по 39 гривень. "Це результат заблокованого експорту і ...нестачі грошей, яка благополучно покривається емісією Нацбанку, і звинувачувати їх тут не треба", - відповів Железняк.

За словами нардепа, сьогодні в ряді областей не пройшли платежі: "Немає грошей навіть для цього. Тому курс 40 грн за долар - питання лише часу. Причому тижнів".

"Думаю не треба пояснювати, що зі зростанням курсу виросте все: від ціни на паливо до ціни на хліб. І всі ми заплатимо більше. Саме тому інфляцію називають податком на бідність", - додав Железняк.

Три категорії українців можуть отримати від 11 700 до 27 300 грн від благодійного фонду: Що треба знати

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Українці, які постраждали від повномасштабної війни, можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду Ukrainely. Сума виплати становить від 11 700 до 27 300 грн. Громадяни можуть самостійно обрати суму фінансової підтримки, яка їм потрібна, пере...

У Міненерго назвали три області з найскладнішою ситуацією з відключенням світла

субота, 4 лютий 2023, 12:24

У зв’язку з бойовими діями та атаками рсосіян про критичній інфраструктури, найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській і Харківській областях. Найбільша частка відключених споживачів через дефіцит генерувальної по...