Долар стрімко подорожчав: Що відбувається на ринку валют в Україні

В Україні курс долара в четвер, 3 жовтня, виріс на 67 копійок, передають Патріоти України.

Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 25,68 грн/$, свідчать дані банківських установ.

Водночас середній курс продажу євро в банках піднявся на 80 копійок і становить 28,02 грн/€.

Долар стрімко подорожчав: опублікований курс у банках

Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,85 грн/$. Порівняно з попереднім робочим днем американська валюта подорожчала на 30 копійок.

Курс гривні щодо євро НБУ встановив на рівні 27,15 грн/€. Таким чином, за день європейська валюта подорожчала на 39 копійок.

Національний банк України формує курси долара та євро щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому — глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...

Ціна вже виросла в кілька разів: Популярний в українців овоч може стати дефіцитом

субота, 1 жовтень 2022, 14:52

В Україні на овочевому ринку спостерігається зростання цін, зокрема, значно подорожчала цибуля. Цей овоч збільшив вартість у 4,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти У...