Долар у банках помітно впав за вихідні: Що відбувається на валютному ринку України

Національний банк України в понеділок, 27 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,33 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем, американська валюта подешевшала на 19 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти України.

Курс гривні щодо євро НБУ зафіксував на рівні 26,84 грн/€. У такий спосіб за вихідні європейська валюта подешевшала на 35 копійок.

Національний банк України формує курси долара та євро щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Крім того, середній курс гривні до американської валюти у продажу в банках знизився на 5 копійок – до 24,48 грн/$. Водночас середній курс продажу євро в банках піднявся на 13 копійок і склав 27,10 грн/€.

Готуйте кишені! Українцям доведеться платити за газ ще більше: Чому місячні тарифи злетіли, а Кабмін не діє

середа, 27 жовтень 2021, 8:29

В Україні у більшості постачальників газу діють два тарифи: місячний та річний. Перша цифра змінюється разом із ситуацією на ринку, а друга зафіксована до травня 2022 року. Через зрив енергетичної політики уряду деяким українцям доведеться платити за к...

Хіти тижня. Як зміниться курс гривні протягом тижня

вівторок, 26 жовтень 2021, 23:55

Протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,2 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,2/26,4 грн. Про це заявив старший аналітик Альпар...