Долар втратить статус світової валюти: Мільярдер з США передбачив швидкий крах американської грошової одиниці

Американський долар уже найближчим часом може втратити свої позиції. При цьому вкладати в нього заощадження виявиться невигідним. Натомість інвесторам варто придивитися до інших валют, які неможливо розтиражувати так, як паперові гроші.

Такими міркуваннями про майбутнє світових валют поділився мільярдер зі США, директор інвестиційної компанії Starwood Capital Group Баррі Стернліхт, зазначають Патріоти України.

Він каже, що останнім часом уряди багатьох країн, щоб підтримати економіку, що чахнуло, надрукували чимало паперових грошей. За цими папірцями – немає реального національного багатства. І тому з кожним новим включенням друкарського верстата вони дедалі більше знецінюються. І долар теж – не виняток. Епоха фіатних грошей добігає кінця.

Замість неї починається розквіт криптовалюту. Їх не можна тиражувати до нескінченності, і в цьому їхня величезна перевага, вважає мільярдер.

Криваві гроші - не завада: У РФ усе ще працюють 580 іноземних компаній, серед яких великі корпорації, - Кулеба

середа, 25 травень 2022, 6:25

У Росії наразі продовжують працювати 580 іноземних компаній. Причому 8 із них – великі корпорації. Але влада продовжуватиме працювати над тим, щоб вони пішли з ринку країни-терориста. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі в Instagram...

РФ краде з України зерно: Нові знімки Maxar знову фіксують навантажені кораблі в Криму

середа, 25 травень 2022, 6:17

Росія продовжує вивозити з України вкрадене окупантами зерно. На нових супутникових знімках Maxar зафіксовано, як в окупованому Криму завантажують два кораблі. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. На знімках від Maxar Technologies, датов...