Долар знецінюється: Українцям повідомили, у яких валютах краще зберігати заощадження

В Україні стрімко знижується курс долара, незважаючи на побоювання аналітиків щодо зворотного. Названо валюти, в яких краще зберігати заощадження в умовах нестабільної економіки. передають Патріоти України.

Ще минулого місяця курс долара становив близько 39-40 грн, то зараз він упав до 38 грн. Економісти визнають знецінення долара, але вважають, що ситуація незабаром може змінитись. Аналітик Міжнародної Академії біржової торгівлі Євген Веновет оцінив ситуацію із нестабільним курсом валюти.

Що буде з доларом найближчим часом

Відзначено, що все залежатиме від дій Федерального резерву. Веновет вважає, що якщо Федеральний резерв не пом'якшить політику ставки, долар може повернутися до зміцнення. Ринок може знову зафіксувати паритет пари долар та євро на рівні 1 до 1.

Наразі євро зміцнює позиції на світовому валютному ринку, що відбивається на внутрішньому ринку та співвідношенні сил. Якщо долар почне зміцнюватись, євро падатиме.

В яких валютах краще зберігати заощадження

Експерт вважає, що не потрібно зберігати заощадження в одній валюті. Він назвав ідеальним валютним інвестиційним портфелем той, в якому третина суми залишається у національній валюті – гривні, третина – у доларах, і ще третина – у євро. За бажання можна придбати іншу надійну валюту, наприклад, швейцарський франк та британський фунт.

Євген Веновет зазначив, що коливання курсу долара можуть продовжуватися через нестабільну економічну ситуацію. Головне не залишати свої гроші лежати без діла, тому що так вони знецінюються і не принесуть жодного прибутку

В Україні вже скоро перепишуть податки та правила для ФОПів: До чого готуватися

четвер, 1 червень 2023, 11:30

В Україні вже з 1 липня планують повернути податки для фізосіб-підприємців (ФОПів) до рівня, що був до повномасштабної війни. Окрім того, відновляться перевірки. Проте водночас з'явиться можливість добровільно погасити донараховані суми та уникнути штр...

Цінового "шоку" не уникнути? Тариф на електрику можуть ще раз підвищити: У Кабміні натякнули, коли саме

четвер, 1 червень 2023, 11:25

Кабінет міністрів України опублікував постанову про підвищення тарифу на електричну енергію для населення з 1 червня. Відповідна інформація розміщена на сайті уряду, передають Патріоти України. Відповідно до документу, нова єдина ціна на електричну е...