​"Домовина на колесах": Популярний європейський електрокар скотився з найвищої оцінки безпеки до нульової після "оптимізацій" власників

Незалежне агентство Euro NCAP провело тестування 10 автомобілів і згідно з результатами найгіршу оцінку отримав популярний електрокар Renault Zoe. Машина отримала 0 зірок з безпеки. Renault Zoe вперше тестувався в 2013 році, тоді він мав 5 зірок, але з того часу компанія Renault видалила з моделі ключові елементи пасивної безпеки, зазначають Патріоти України.

За попередніми даними, такі зміни в устаткуванні автомобіля обумовлені тим, що на ринку напівпровідників стався дефіцит. Тому у автовиробника просто немає можливості додати всі функції до свого електромобіля. Це рішення тимчасове, але поки що в такій комплектації Renault Zoe значно відстає від конкурентів.

За даними Euro NCAP, автомобіль отримав низьку оцінку в категорії систем безпеки, де вона показала себе набагато гірше, ніж більшість інших машин. Також модель не впоралася із захистом дорослих в аварійних ситуаціях.

Але не тільки Zoe показала такий низький результат. Наприклад, ще один автомобіль із Renault Group – нова Dacia Spring отримала лише одну зірку. Машина показала поганий результат у всіх категоріях, включаючи захист дорослих пасажирів та дітей. Dacia Spring позбавлена багатьох ключових систем активної безпеки, спрямованої на запобігання зіткненню. Така оцінка нікого не здивувала.

У цьому тестуванні також є автомобілі, які показали себе набагато краще: BMW iX, Genesis G70 і GV70, Mercedes EQS, Nissan Qashqai, Skoda Fabia та Volkswagen Caddy отримали п'ять зірок, а ось новий електричний Fiat 500 мало не дотягнув і отримав 4 зірки.

Пільги з оплати комуналки у розмірі від 25 до 100 відсотків: У Пенсійному фонді розповіли, хто може їх отримати

середа, 8 лютий 2023, 8:30

У зв'язку з війною та скрутним економічним становищем українцям можуть надаватися пільги з оплати житлово-комунальних послуг. Пільги надаються з урахуванням сукупного доходу сім’ї, нагадали у Пенсійному фонді України, передають Патріоти України. До так...

Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

середа, 8 лютий 2023, 7:44

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, пер...