Допомога під час війни: Кому з українців країна ЄС виплатить майже 11 тисяч гривень

З початком широкомасштабного вторгнення росії багато міжнародних благодійних організацій почали виплачувати кошти людям, які постраждали від бойових дій або були змушені залишити своє житло, передають Патріоти України.

У своїй більшості благодійники — приватні фонди, що існують завдяки добровільним внескам. Але є серед них і державні інституції, які фінансуються урядами своїх країн. Одна з них — Естонська рада у справах біженців, яка заявила про поновлення виплат українцям. Про це йдеться в повідомленні на сайті організації.

Щомісяця рада буде виплачувати українцям по 3,6 тисячі гривень протягом трьох місяців. Тобто за три місяці виплатять 10,8 тисячі. На виплати можуть претендувати громадяни, які проживають в одному з шести прифронтових регіонів — Запорізькому, Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському та Миколаївському.

Щоб оформити фінансову допомогу, громадянам потрібно набрати номер: 067 105 28 03. А під час дзвінка натиснути цифру, яка відповідає області проживання:

1 — Харківська, Донецька;
2 — Запорізька, Луганська;
3 — Херсонська, Миколаївська.

Якщо заявку буде схвалено, то номер телефону з'явиться в базі даних, також з'явиться можливість заповнити онлайн-форму. Після остаточного підтвердження гроші надійдуть на банківський рахунок претендента.

Також є ще один спосіб оформлення заявки. Він більше підходить для жителів тимчасово окупованих територій — потрібно сформувати запит на сайті. Результати звернення надійдуть на вашу електронну пошту.

Є певні "бонуси": В Україні пенсіонерам надали знижку на комуналку і звільнили від земельного податку

п’ятниця, 12 квітень 2024, 17:44

Українські пенсіонери можуть розраховувати не тільки на грошові надбавки влітку, але й платити за комуналку по зниженим тарифам, а земельний податок не сплачувати взагалі. Про це пише видання Today.ua, передають Патріоти України. «У Державній податкові...

Все за планом? Китайські банки почали блокувати платежі з Росії за електроніку

п’ятниця, 12 квітень 2024, 15:30

З кінця березня китайські банки почали блокувати оплату від російських компаній за компоненти і набори для складання електроніки, зокрема серверів, систем зберігання даних (СЗД), ноутбуків та іншої апаратури. Про це пише "Коммерсантъ" із посиланням на...